Fanuc A02B-0311-B530 Cnc Kontrol Paneli

İlan Bilgileri
İlan Kodu :M-335703
İlan Türü :Satılık - 2. El
Fiyat :17.500 TL
Üretim Tipi :Marka
Görüntülenme :19
Güncellenme Tarihi :22 Şub 2018
İlan Açıklaması

Tuzla Orhanlı'da bulunan firmamızın stoğunda bulunan ürünümüz, ürünümüz garantili ve faturalıdır.Talep edildiği taktirde, ürünlerimiz ile ilgili teknik destek de verilmektedir.

Satılık olan tüm servo motorlarımızı ve diğer elektronik cihazlarımı görmek için, websitemizi ziyaret edebilir veya buradan bizlere mesaj atabilirsiniz. Atmış olduğunuz mesajlara hızlı bir şekilde cevap vermekteyiz.

AYRICA; 

Yönmaksan Elektronik olarak, Elektronik sanayi kontrol kartları tamiri, Servo motor ve servo sürücü tamiri, CNC - PLC - NC kontrol kartları tamiri, Asenkron ve spindle motor tamiri, CNC plazma tamiri, Kontrol paneli tamiri, Kesintisiz güç kaynağı tamiri, Oto ve iş makinaları beyin tamiri, Tekstil makinaları kontrol kartları tamiri, Elektronik kart ve proje tasarımı, İndiksiyon ısıtma makinaları üretimi tamiri gibi bir çok alanda tamir-bakım-onarım hizmeti vermekteyiz.

Not: Bakım ve onarım hizmetlerimiz tüm markalarda geçerlidir. ( Fanuc, Siemens, Indramat, Heidenhain, Yaskawa, Allen Bradley, Fuji, ABB vs.)

İlan Sahibi
Yonmaksan Elektronik San.tic.
Türkiye / İstanbul / Tuzla
Orhanlı Mahallesi Fettah Başaran Caddesi Adatepe Sokak No:8/a Akın İş Merk. K:3 Orhanlı - Tuzla/istanbul
Sanal Mağaza Sahibi
Toplam İlan Sayısı121
ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat