Markatescilim

Gesim Stoker Toz Kömür Yakma Makinası (Otomatik Kömür Yükleme) 20.000-1.000.000 Kcal/h

Gesim Kazan Makina
Türkiye / Afyon / Merkez
Organize San. Böl. 2.cad. No:8 Merkez/afyonkarahisar
İlan Kodu :M-321149
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :1,00 TL
Üretim Tipi :
Görüntülenme :1319
Güncellenme Tarihi :01 Ara 2019
İlan Açıklaması

  FİYAT ALINIZ            

                   GESİM KAZAN - AFYON 

20.000-1.000.000 kcal/h STOKER TOZ KÖMÜR YAKMA MAKİNASI (OTOMATİK KÖMÜR YÜKLEME)

-Gesim otomatik yüklemeli katı yakıtlı kalorifer kazanlarında yükleme sistemi tam otomatik olarak çalışır.

Bu sistem hergün elle yapılan periyodik kömür yüklemelerini kazanda mevcut bulunan kömür haznesinden otomatik olarak yapar.

-haznedeki  yakıt otomatik yükleme ayarlarına ve yakıtın kalorisine bağlı 8-12 saat boyunca yeterlidir.

-Gesim otomatik yüklemeli katı yakıtlı kalorifer kazanlarında ideal yanmanın sağlanması yakıtın tam olarak yakılması ve yüksek verimin alınması için gereken hava son derece sessiz çalışan ve dijital pano ile kontrol edilen fan sayesinde yapılır.

-Kazan otomatik kumanda paneliyle sürekli kontrol edildiğinden yakıtın gerekli zaman ve minimum düzeyde tüketilmesi sağlanmıştır. İstenilen konfora göre sıcaklık ayarı yapma imkanı vardır.

- kazan için kömür sağlayan helozonun sessiz ve kömür yüklemesi yapabilmesi için iki ucu yataklanmıştır. Bu sayede redüktöre aşırı yük binmemekte ve ömrü uzamaktadır.

-  kazana kömür yüklemesi helezon aracılığıyla alttan yapıldığından yakıtın kararması i alevin sönmesi ve yanma odasında sıkışan gazların sebep olduğu patlamalar ortadan kalkmıştır.

- kullanılan kömürün kalori değerine ve özgül ağırlığına göre yükleme zamanı kullanıcı tarafından son derece kolay şekilde değiştirilmektedir. İstenilen sıcaklık ayarı dijital panodan rahatlıkla yapılabilir. Böylelikle yakıtın son derece ekonomik kullanılması sağlanır.

- Kazan yanma odasında yakıt yandıkça kül alttan besleme sayesinde yanma odası kenarlarına doğru yönelir, bu sayede kül temizleme işlemi oldukça kolaydır. Günde 1 defa yapılır.  

 
Markatescilim
Garanti UltrasonikKapat
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi
Tamam