Sobre nós

 

makinecim Türkiye’nin sadece makine alım, makine satım konseptli ilk alışveriş platformlarından biridir. Sürekli ilerlemeyi hedefleyerek her gün daha iyi olmak için çalışıyoruz.
2006 yılında makine sektöründe sıfır ve ikinci el makine ticaretinde Türkiye’nin makine alım&satım portalı olmak için yola çıktık... makinecim.com takımı olarak daha güçlü, birbirimize güç veren, değer veren ve ortak hayalimiz için birlikte çalışan profesyonel bir ekibiz.

https://makinecim.com/ sitesi 2006 yılında “Vizyoner Danışmanlık Ajans” bünyesinde çeşitli sektörde kullanılan Makine, Araç, Cihaz, Alet, Ekipman vb Ürünlerin Satımı Kapsamında faaliyet göstermeye başlamıştır. https://makinecim.com/ sitesi 2015 yılında faaliyetine başlayan VİZYONER PATENT DANIŞMANLIK BİLİŞİM İÇ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ’nin kullanımına geçmiş olup halen Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Rusça ve Arapça olmak üzere şimdilik 8 (Sekiz) dilde hizmet vermekte ve bu dilleri konuşan ülkelere ihracat yaparak ülke ekonomisine de ciddi anlamda katkı sunmaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak hizmete sunulan online müşteri temsilci merkezi ile sürekli çözüm odaklı çalışan küçük, orta ve büyük ölçekli tüm firmalara verdiği destekle dolayısıyla ülke ekonomisine destek olmalarını sağlıyor, online satış plarformu sayesinde tüm dünyaya 7/24 internet satışlarına giriş yapmalarını olanak tanıyor.

Metal işleme makinaları, ısıtma ve soğutma makinaları, hidrolik makineler ve ekipmanları, gıda makineleri, endüstriyel mutfak ekipmanları, matbaa makinaları, ambalaj paketleme makineleri, ağaç işleme makineleri, medikal cihaz ve ekipmanlar vb… farklı onlarca makine kategorisinde hizmet veren makinecim.com, kullanıcılarının taleplerine cevap veren, ürün temininde aracı olan, ulusal ve uluslararası manada ziyaretçisi ile hizmet vermeyi kendine ilke edinen makinecim.com bu ilkesini her geçen gün müşteri menfaatleri doğrultusunda ilerletecektir.

makinecim.com uzman mühendis kadrosu, yazılım mühendisleri ve proglama ekibi ile müşterilerine hizmeti kendisine görev edinmiştir. Müşterilerine verdiği özel ilgili ve alaka, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile makinecim.com, kullanıcılarının beklentilerini en iyi şekilde karşılamak, üyelerinin hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.

Önceliğimiz müşterilerimize kusursuz bir e-Platform deneyimi sunmaktır.

REVİZYONMAKKapat