Markatescilim

Profilo Psp5u530 Toz Torbasız Süpürge

2
yıl
Gnd Gündoğdu Makine Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
Türkiye / Konya / Selçuklu
1. Org. San. Bölg. Horozluhan Mh. İstikamet Cad. No 51/1 Selçuklu/Konya
İlan Kodu :M-420047
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :Fiyat Sor
Üretim Tipi :Marka
Görüntülenme :15
Güncellenme Tarihi :11 Ağu 2022
İlan Açıklaması

Profilo PSP5U530 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Profilo PSP5U530 700 W toz torbasız süpürge sahip olduğu yüksek performanslı toz ayırma sistemi, yıkanabilir HEPA filtresi, mobilya ucu, dar aralık ucu ve döşeme ucu olmak üzere sahip olduğu 3 farklı başlığıyla her ortamda ve her zeminde memnun edici sonuçları olan süpürme işlemleri gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca toz torbasına da ihtiyaç duymaz. Eğer süpürme işlerinde sizlere başarılı bir şekilde yardımcı olacak elektrikli süpürgeye ihtiyaç duyuyorsanız Profilo PSP5U530'u tercih edebilirsiniz. 

Enerji Tasarrufu ve Kullanım Kolaylığı

  • Elektrikli süpürge sahip olduğu dikey ve yatay park etme özellikleriyle evinizde fazla yer kaplamaz. Halıda ve sert zeminler üzerinde başarılı süpürme işlemleri gerçekleştirilmesine en iyi şekilde yardımcı olan başlığı haricinde, sahip olduğu fonksiyonel 3 farklı başlık sayesinde farklı alanlarda da kullanım kolaylığı sunar. 
  • Otomatik kablo toplama özelliği, hem rahat bir süpürme işlemi gerçekleştirmenize  yardımcı olur hem de süpürme işlemlerinden sonra elektrikli süpürgeyi derli toplu bir şekilde muhafaza etmenize imkan verir. 
  • 2 arka 1 de hareketli ön tekere sahip olan süpürge, her alanda sizi yormadan kolaylıkla hareket eder. Bu özellik süpürme işlemi gerçekleştirilirken daha az yorulmanızı sağlar. 
  • A sınıfı toz emiş performansı, yüksek performanslı toz emiş sistemi ve yıkanabilir HEPA filtre ultra hijyen sağladığından, alerjik bünyeler için son derece avantajlıdır. 
  • Süpürme işlemlerinde başarıyı arttıran özelliklerinin yanı sıra ergonomik bir tasarıma ve A sınıfı enerji tasarrufu sağlayabilme özelliğine de sahip olan Profilo PSP5U530 elektrikli süpürge, süpürme işlemlerini olabilecek en kısa sürede tamamlamanızı sağlarken enerji israfını önler. 

Öne Çıkan Teknik Özellikler

  • Enerji Sınıfı / Halıda Çekiş Sınıfı / Sert Zeminde Çekiş Sınıfı: A / D / C 
  • Motor Gücü : 700 W 
  • Ses Seviyesi: 80 dB
  • Süpürge Türü: Toz Torbasız 
  • Toz Hacmi: 1.4 L

Doğru Kullanım Etkili Performans

Cihazın tüm fonksiyonlarından en iyi şekilde verim alabilmek için kullanım kılavuzunda belirtilen bakım ve kullanım talimatları göz yönünde bulundurulmalıdır. Kullanım kılavuzu ve garanti belgesi ürün kutusu içerisinde yer almaktadır. 

Fonksiyonel ve Profesyonel Teknoloji

Türkiye'de 1200'ü aşan satış noktasına sahip olan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, klima, su ısıtıcı, elektrikli süpürge, ankastre cihazlar ve çeşitli küçük ev aletlerinden oluşan ürünlerini tüketicisiyle buluşturmaktadır. Türkiye'deki en geniş dağıtım ağına sahip teknoloji markalarından biri olan Profilo, tüketici memnuniyetini her daim göz önünde bulundurarak fonksiyonel ve kaliteli teknolojik ürünler üretmeye devam etmektedir. 

Markatescilim
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi
Tamam
TelcisanKapat