Alüminyum Döküm - Alg Metal

2
yıl
Alg Metal Makina Kalıp Döküm Sanayi
Türkiye / Konya / Karatay
Fevzi Çakmak Mh Aslım Caddesi 1. Atiker Sanayi Sitesi No:38 / U - Karatay / Konya
İlan Kodu :M-417689
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :Fiyat Sor
Üretim Tipi :Marka
Görüntülenme :46
Güncellenme Tarihi :20 Oca 2022
İlan Açıklaması

ALG METAL ; Döküm makina ve ekipmanlarının imalat pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

2000 yılından günümüze, döküm sektörünün makinalarının imalatını yapan firmamız, üründe kalite ve müşteri memnuniyetinde zirve anlayışıyla üretimine devam etmektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Üretim ve pazarlama halkamızın içinde;

Doğalgazlı ve elektrikli alüminyum ergitme ocakları, alüminyum eritme fırınları, alüminyum dinlendirme ocakları, meneviş fırınları, tutma ocakları, alüminyum enjeksiyon döküm robotları, Parça Alma Robotu, Otomatik Döküm Robotu, Parça Alma Robotu, Kalıp Yağlama Robotu, Kalıp Spreyleme Robotu, döküm potaları, kokil döküm presleri ve diğer yardımcı ekipmanlar yer almaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, proje, taahhüt ve hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple çözümler üretmektedir.

VİZYON ; Geleceğe güvenle bakan bir firma olarak, toplumsal faydadan ödün vermeden istihdamı artırmaya yönelik yatırımlar yapan, sürekli gelişen, kendini yenileyen, rekabetçi, sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan, dürüst ve ahlaki değerlere bağlı, açık bir yönetim anlayışını benimseyen, faaliyet alanıyla ilgili olarak kalite ve güveni temsil eden lider bir kurum.

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi
Tamam
TelcisanKapat