Markatescilim

Carmix 5.5 Xl Mobil Beton Santrali

10
yıl
Atabey Beton Makinaları San.Dış Tic.Ltd.Şti.
Türkiye / Ankara / Kazan
Saray Mah. Keresteciler Sanayi Sitesi 4. Cadde No:39 Saray-Kazan / Ankara
İlan Kodu :M-416524
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :105.600
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiMetalgalante Spa
Model :Carmix 5.5 Xl
Üretim Yılı :2022
Görüntülenme :878
Güncellenme Tarihi :12 Ağu 2022
İlan Açıklaması

CARMIX 5.5 XL (DİJİTAL KANTARLI)

STOK TESLİM (ANKARA FABRİKA)

CARMIX mobil beton santrali, loader ve transmikser gibi araçlar gerekmeksizin yükleme, karıştırma, taşıma ve boşaltma işini tek başına yapar. Kurulum süresi yoktur, şantiye sahanıza iner inmez derhal işe başlar. Benzersiz ve patentli, hidrolik kumandalı kovası sayesinde Carmix kum ve çakılın kolayca ve titizlikle yüklenmesini sağlar. Kova ağzındaki bıçak, zaman kaybetmeden çimento torbalarını açar. Her ne malzeme olursa olsun kova içinden kolay ve hızlı bir şekilde transmikser silindirinin içine akar ( Loadcell sistemi sayesinde tranmikser silindirinde elektronik tartım yapılabilir). Kum, çakıl taşları ve çimento ikiz tanklardan pompalanan suyla birlikte transmikser silindirinin içinde tamamen karıştırılır. Böylelikle istediğiniz sınıfta ve kalitede betonu elde edebilirsiniz.

Dört tekerlekli hidrostatik taşıma sistemi ve ideal ağırlığı sayesinde Carmix %30'u aşkın bir eğimi bile tamamen dolu çıkabilir. 4x4x4 yengeç yürüyüşü yapabilme özelliği sayesinde yapınıza (beton yol, sulama kanalı, istinat duvarı, prefabrik yapı taban betonu, saha betonu, kanal vb.) paralel hareket edebilir ve döküm kolaylığı sağlar. CARMIX müşterilerine yüksek seviyede kalite sağlama amacının yanı sıra dünya çapında satış sonrası desteği verebilmek için de en kusursuz sağlayıcıları tercih etmektedir. PERKINS ve CUMMINS dizel motorları, BOSCH-REXROTH transmisyonları, DANFOSS hidrolik motorları ve DANA SPICER aksları’nı kullanmaktadır.

CARMIX sınıfının en nitelikli makinası olarak; özel sektör, resmi kurumlar ve silahlı kuvvetler dahil olmak üzere kırk yılı aşkın bir süredir kullanıcılarına güvenle hizmet vermektedir. Carmix bugün; Avrupa, Asya, Afrika, Okyanusya ve Güney Amerika’da 150 ülkede sınıfının en çok tercih edilen makinası olarak kullanılmaktadır.

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi
Tamam
TelcisanKapat