Markatescilim

Bigbag Dolum Makinası

2
yıl
Kendor Makina
Türkiye / Aksaray / Merkez
Erenler Osb Atatürk Bulv No : 13 Aksaray
İlan Kodu :M-415601
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :9.000
Üretim Tipi :Özel Üretim
ÜreticiKendor Makina
Model :Jd.1 Bigbag Dolum Makinası
Üretim Yılı :2021
Görüntülenme :304
Güncellenme Tarihi :12 Tem 2021
İlan Açıklaması

BIG-BAG DOLUM MAKİNELERİ tane boyutu mikronize haldeki tozdan granül ölçülerine kadar olan nemden arındırılmış nihai ürününlerin endüstride BİG-BAG, Q-BAG veya JUMBO BAG olarak isimlendirilen çuvallara dolumunu yapan makinelerdir.

Besleme tipi dolumu yapılacak ürünün cinsine göre vidalı (helezonlu), bantlı veya yıldız besleyici ile olabilir.

Dolum yapmak için öncelikle çuvalın taşıma halkaları makine askılarına elle takılır. İstenen dolum değeri kontrol panelinden seçilir ve dolum başlatılır. Yük sensörlerinin belirlenen değere ulaşıldığı sinyalini iletmesi ile dolum otomatik olarak durur ve hidrolik asansör çuvalı rulo konveyör üzerine bırakır. Taşıma halkaları elle askılardan çıkarılır ve kolay sevk için konveyör çuvalı öne doğru taşır ve makine sonra ki dolum için hazır hale gelir.

KENDOR BIG-BAG DOLUM MAKİNESİ ile çimento, yapı kimyasalları, kalsit, kuru bakliyat, un, tuz, şeker, plastik granül, kömür tozu, pelet, zirai ilaç ve benzeri birçok gıda, maden ve kimya ürününün dolumu kolaylıkla yapılır. Dolum kapasitesi malzeme özelliklerine göre farklılık göstermekle beraber yaklaşık olarak 10-12 ton/saat olarak gerçekleşmektedir.

Firmamız farklı kapasite ve özelliklerde makina imalatı yapmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.

Firmanın Diğer Ürünleri
Markatescilim
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi
Tamam
ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat