Entermak

Alçı Sıva Makinası Mtec M280

Paru Makina
Türkiye / İstanbul / Başakşehir
İkitelli Osb Sefaköy San Sit 13. Blok No 28
İlan Kodu :M-407799
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :46.000 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiMtec
Model :M280
Üretim Yılı :2012
Görüntülenme :431
Güncellenme Tarihi :28 Eki 2020
İlan Açıklaması

Alçı Sıva Makinası M-Tec M280

  • M-tec M280, enson teknoloji ile işletim için güvenli olarak ta­sarlanmış, üretilmiş, sıva makinasıdır.
  • M280, fabrika çıkışlı olarak önceden karıştırılmış 4 mm’ye kadar ufalanmış, kuru harcın karıştırılması ve pompalanması için kullanılabilen bir sıva makinesidir (örn. harç veya kireç-alçı yalıtım sıvası gibi).
  • ALÇITEK ve SIVATEK’in, beton, tuğla, gazebton ve bimsblok yüzeyler üzerine püskürtülmesini sağlar.
  • Şantiye kullanımına uygun şekilde tasarlanmış güvenilir tam ekipmanlıdır.
  • Sıva uygulamalarında hız sağlar.
  • M-tec M280 fazla bir efor harcamadan rahatlıkla sökülüp takılabilir. Modüler gruplar bu şekilde şantiye aracına kolaylıkla yüklenebilir veya üst katlardaki çalışma bölgelerine taşınabilir. Hortumun yerine takılması ile birlikte çalışmaya hemen başlanabilir. M-tec M280’in kullanımı çok kolaydır. Su ayarı yapılır, hazneye alçı doldurulur, çalıştırılır ve harç vanası açılır. Kullanımı son derece kolaydır.
  • 22 l/dk’lık taşıma kapasitesi ve 30 barlık bir işletme basıncı ile M-tec M 280, şantiyedeki normal bir çalışma günü için gerekli performansı sağlar. M-tec M280 ile alçı sıva uygulamaların yanı sıra sıva harçları, yapışkan harçlar, takviye harçları, yüksek ısı harçları ve tekstüre harçları pompalanabilir.
  • Sevk ve pompa parçası ayrı ayrı çalıştırılır. Kuru malzeme, malzeme oluğunda bir konveyör hattı üzerinden karıştırma parçasına iletilir ve burada suyla karıştırılır. Kullanıma hazır malzeme helezonik pompa tarafından pompalanır.
  • Bir kompresör püskürtme işlemi için gerekli basınçlı havayı iletir. Makine, püskürtme cihazındaki hava vanası veya yapıştırma tabancasındaki tetik kolu üzerinden otomatik olarak kontrol edilebilir. Makinenin su beslemesi manuel olarak ayarlanabilir ve bir akış ölçer ile kontrol edilebilir. Bir basınç denetleyici, su basıncı yeterli gelmediği anda makineyi otomatik olarak kapatır. M-tec‘in Türkçe kullanım kılavuzu ürün tesliminde kullanıcıya verilmektedir.
Markatescilim
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi
Tamam
AVC MakineKapat