Entermak

hurda parçalama geri dönüşüm makinaları

9
yıl
Machinery Plant - Makine Parkı
Türkiye / İstanbul / .....
İstanbul / Türkiye
İlan Kodu :M-407296
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :Fiyat Sor
Üretim Tipi :Marka
Görüntülenme :453
Güncellenme Tarihi :26 Oca 2021
İlan Açıklaması

Geri dönüşüm makinalarının yapabildiği işler,

 

1-Metal Hurda ve Arabalar

metal içeren ürünler ağırlıklı olarak ikincil hammadde olarak kullanılmaktadır. Hacmi azaltmak için çok dayanıklı parçalama aletleri gereklidir. Otomatik ters çevirme işlevi aynı zamanda bıçakları kırılmalara karşı korur. FE ve demir dışı metaller, çelik fabrikaları ve dökümhanelerdeki geri dönüşüm süreci için değerli kaynaklardır.

Bu alandaki güçlü yönlerimiz
Araba gövdeleri
Motor blokları
Alüminyum jantlar ve profiller
Beyaz eşya
Karışık hurda

 

2- Atık ve Plastik

İşletmeler ve özel evler tarafından üretilen atıklar, plastik, ahşap, kağıt, karton, cam veya metal gibi birçok farklı türde malzeme içerir. İdeal parçalamaya ek olarak, metal içeren malzemelerin etkili bir şekilde ayrılması özellikle ilgi çekicidir. Yüksek kalorifik değerler ve düşük kompostlanabilir içerik nedeniyle, bu malzeme ikame yakıtların geri kazanımı için işlenebilir.

Bu alandaki güçlü yönlerimiz
Evsel ve endüstriyel atık
Lastikler
Şilteler ve halılar
Plastikler ve Büyük Paketler
Kağıt ve karton

3- Biyokütle ve Yeşil Atık

Yeşil atık ve biyokütle terimleri, bitkiler ve hayvanlardan üretilen veya bunlardan kaynaklanan tüm organik maddeyi ifade eder. Etkili kesme geometrisine sahip patentli şaft sistemimiz, malzemenin mükemmel şekilde kesilmesini ve sıkıştırılmamasını sağlar. Bu kaynakları termik santrallerde kullanmak için öncelikle malzemeleri buna göre hazırlamak gerekir.

Bu alandaki güçlü yönlerimiz
Ağaç dalları
Bahçe Atıkları
Biyokütle

 

4- Agaç Kökleri Ahşap

Kesilmiş, sınırlandırılmış ve boynuzsuz ağaçlar, kesici alete yüksek talepler getiren gövde ağacı olarak da bilinir. Bu nedenle, patentli takım millerimiz, önce malzemeyi kıran ve ardından daha ince bıçaklara besleyen agresif riperler ile donatılmıştır. Bu malzemeler ısı ve enerji üretimi için değil, aynı zamanda kağıt endüstrisinde yapı malzemesi ve hammadde olarak kullanılır.

Bu alandaki güçlü yönlerimiz
Agaçlar
Kök ahşap
Günlük Kalıntı

 

5-Bina Enkazı ve Maden Atıkları

Yeni binaların inşası, genişletilmesi ve yıkılması sırasında şantiyelerde büyük miktarlarda inşaat atığı üretilmektedir. Terim, mineral atıkları ve beton, asfalt, tuğla ve harç artıkları gibi yapı malzemelerini ifade eder. Geri dönüştürülmüş betona işlenmeden veya yol ve patika inşaatı için dolgu malzemesi olarak işlenmeden önce bunların hacmi önemli ölçüde azaltılmalıdır.

Bu alandaki güçlü yönlerimiz
Karışık inşaat atıkları
Asfalt ve beton
Seramik ve fayans
Çatı kiremitleri
Kül

 

1- Atık Ahşap

Atık odun zaten farklı bir amaç için kullanılmıştır ve bu nedenle demir ve metal parçalar içerebilir. Şaftlarımız bu maddelerden çok az etkilenir ve parçalama işlemi sırasında özellikle dayanıklıdır. Bu malzemeler ısı ve enerji üretimi için değil, aynı zamanda kağıt endüstrisinde yapı malzemesi ve hammadde olarak kullanılır.

Bu alandaki güçlü yönlerimiz
Yıkım Ahşap
Paletler
Kablo Tamburları
Demiryolu Traversleri

 

05323944995

Detaylı bilgi ve fiyat için arayabilirsiniz,

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi
Tamam