Entermak

TS5 Carcassa Tır Kantarı

1
yıl
Kobastar Elektronik San.tic.ltd.şti.
Türkiye / Ankara / Yenimahalle
Macun Mh. Öz Ankara Gıda Toptancılar Sitesi 1.Blok D:No:2/23 , 06374 Yenimahalle / Ankara
İlan Kodu :M-405056
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :Fiyat Sor
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiKobastar
Model :TS5
Üretim Yılı :2020
Görüntülenme :56
Güncellenme Tarihi :21 Nis 2021
İlan Açıklaması

KANTAR PLATFORMU

TS5 Carcassa serisi tır kantarı çelik şasilerin içerisine ön gerilmeli çelik donatı yapılarak C50 kalite beton ile güçlendirilmiş yüksek mukavemetli tartı platformudur.
Köprü ve viyadüklerde bulunan sistemin Tartı Köprüsü haline dönüştürülmüş tarzıdır. Kantar rampaları ile birlikte geldiğinden minimum altyapı gereksinimi vardır. Zemin üzerine monte edilir, 1 saat içinde mekanik kurulumu tamamlanır. İstenildiği zaman başka bir alana kolayca taşınabilir

 

YÜK HÜCRELERİ

Ts5 modelde kullanılan yük hücreleri baskı tipi 30 ton kapasiteli OIML R60 C4 sertifikalıdır. Paslanmaz çelik gövdesi ve IP68 koruması ile olumsuz çevre şartlarına ve korozyona son derece dayanıklıdır. Standart sunulan montaj kitleri ile yanal yüklerden koruma sağlayarak yanlış tartımların önüne geçer.
Opsiyonel olarak KOBASTAR TSD model OIML R60 C5 sertifikalı dijital yük hücreleri de kullanılmaktadır.

 

TARTIM TERMİNALİ

TS5 Kantarlarda kullanmakta olduğumuz tartım terminali OIML R76 ve 2014/31/EU (NAWI) sertifikalarına sahiptir. İki kademeli tartım özelliği ile yasal olarak daha hassas tartımlar yapmaya olanak verir. 26mm yüksekliğinde LCD ekranı arka plan aydınlatması ile kolayca okunur.
24 bit sigma delta ADC ile 1/30000 çevrim hassasiyeti vardır. Antivibrasyon filtreleme yazılımı ile kararlı tartımlar yapan sağlam ve güvenilir tartım terminalidir.

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi
Tamam
ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat