Markatescilim

Yarı Otomatik Sprey Kapak Kapatma Makinası

7
yıl
Renas Makina ve Otomasyon Sistemleri
Türkiye / İstanbul / üsküdar
Ünalan Mah. İsmetpaşa Cad. Polat İş Merkezi No:3/5 Üsküdar / İstanbul
İlan Kodu :M-404982
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :19.000 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiRenas Makina
Model :RYK-100
Üretim Yılı :2020
Görüntülenme :23
Güncellenme Tarihi :14 Ağu 2020
İlan Açıklaması

Yarı Otomatik Sprey Kapak Kapatma Makinesi - RYK-100

 

RYK-100 -Sprey Kapak Kapatma Makinasının Teknik Özellikleri

 

Model RYK-100
Kapatabildiği Kapak Çeşitleri Sprey, Triger, Emzikli Kapaklar, Fliptop ve tüm vidalı kapaklar
Güç Tüketimi/Voltaj 130 Watt - 220 V 50/60 HZ
Ambalaj Boyutları 68x58x78 cm
Ağırlık(ambalajlı) 59 kg
Hava Basıncı 6 bar
Kapak Çapı 18-45mm arası
Ölçüler 57x47x68 cm
Kapasite 20 - 60 adet/dk
Menşei TÜRKİYE RENAS

 

RYK-100 - Sprey Kapak Kapatma Makinasının Genel Özellikleri

 

 1. RYK-100 yüksek hızlı sprey kapak kapatma makinası, Özellikle, birçok kapak çeşidinde çalışan işletmeler için tasarlanmıştır, En büyük özelliği, hiçbir aparat yada parça değiştirmeden, sadece yükseklik ve dayama ayarı yaparak, tüm vidalı kapak çeşitlerinde çalışabilmenizdir.
 2. Makinamız, Sprey, gagalı kapak, pompalı kapak, triger kapak gibi kapakların seri kapatılması işinde tek çözüm makinadır. 
 3. üzerinde bulunan ve kolaylıkla  makinayı şişe yüksekliğine göre ayarlayabildiğiniz, yükseklik ayar kolunun dışında, makinada mekanik olarak daha da yükseltebilmeniz, yada daha küçük şişelerde çalışırken alçaltabilmeniz için 3 farklı yükseklik kademesine sahip, şişe sabitleme barasıda bulunmaktadır. 
 4. Manuel olarak kapak kapatma işlemlerine kıyasla çok daha hızlı ve zahmetsizdir.
 5. RYK-100 yarı otomatik vidalı kapak kapatma makinası, tüm vidalı kapak çeşitlerinde sorunsuz olarak çalışabilir. Makinamız  birçok kapak çeşidinde sorunsuz olarak çalışaiblir;  gagalı kapaklar, triger sprey kapaklar, losyon kapakları, esans kapakları, fliptop kapak çeşitleri, krem kapakları, ve twistoff kapaklar dışında tüm vidalı kapak çeşitlerinde. 
 6. Kapak kapatma işlemlerinde her kapak için ayrı bir kalıba gerek duyulmaz. Yalnızca birkaç dakika içerisinde çalışacağınız kapak ya da şişe türüne makinanın ayarlarını yapabilirsiniz. Bu sayede 5 cm yükseklikten 50 cm yüksekliğe kadar olan tüm şişelerin kapaklarını kapatabilirsiniz. İşlem için gerekli boyutu ayarlamanız son derece kolaydır.
 7. Kullanımı son derece basit bir operatör paneline sahiptir. Kapak türünün diş sayısına göre sıkma zamanını ve otomatik modun çalışma aralığını rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Operatör panelinde yer alan üretim adedi göstergesi sayesinde anlık olarak kaç ürün ürettiğinizi görüntüleyebilirsiniz.
 8. RYK-100 yarı otomatik vidalı kapak kapatma makinası ile hem manuel hem de otomatik modda çalışabilirsiniz. İstediğiniz zaman manuel modda çalışabilmeniz için makina ile birlikte size ücretsiz bir pedal verilmektedir.
 9. Son derece düşük güç ve hava tüketimine sahip olan bu makina, A++ sınıfı güç tüketim değerine sahiptir.. Sanayi cereyanı gerektirmez. standart prizlere bağlandığında çalıştırılabilir.
 10. Stokta olmadığı dönemlerde de ürünü sipariş edebilirsiniz. Termin süresi iş yoğunluğuna göre maksimum 1 aydır.
 11. RYK-100 %100 Yerli imalat, %100 RENAS MAKİNA üretimidir. 
Garanti UltrasonikKapat
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi
Tamam