Entermak

Yetişkin Maske Gövde Makinesi 3Katlı Burun Telli Soniksiz Fiyat

1
yıl
Kms Makina
Türkiye / Ankara / Ostim
Ostim, Uzayçağı Cad./1274. Sok. D:5, 06378 Yenimahalle/ankara
İlan Kodu :M-403830
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :110.000 TL
Üretim Tipi :Özel Üretim
ÜreticiKmsmakina
Üretim Yılı :2020
Görüntülenme :510
Güncellenme Tarihi :10 Ağu 2020
İlan Açıklaması

Zincirsiz Ultrasonik Lazer Kesim Maske Gövde Makinası

Özellikleri

 

Herhangi bir anormal durum ortaya çıkarsa veya malzeme yoksa, makine otomatik alarm başlatır ve çalışmayı durdurur. Bu durumda gövdeden start tuşuna basarak işlem kaldığı yerden devam eder.

 

Kumaş Besleme Ünitesi

 

Hattın başında rulo kumaşları takmak için gergi tansiyon ayarlı ve tamamen de monte olarak tasarlanmış kumaş besleme ünitesi vardır. Bu üniteye maksimum 3 adet 25 cm. eninde ve 80 cm. ( ihtiyaca göre ölçüler değişebilir )çapında istenilen markada kumaş rulosu takılabilmektedir.

 

Ultrasonik Kaynak

 

Yeni nesil ultrasonik kaynak sistemi ile dijital olarak doğru frekans ayarını otomatik olarak gerçekleştirir.

 

Kontrol Paneli

 

Otomasyon ekipmanları ve endüstriyel sistem ile donatılmış bir makine olup, birçok özelliği buradan kontrol etmenize imkân vermektedir. Bunların başında gelen ana özellikleri üretim hızı, metre ve adet sayıcısıdır. Acil durdurma anahtarları, operatör personelinin güvenliğini sağlamak için tasarlanmıştır.

 

Kumaş Katlama Aparatı

 

Kumaş ruloları giriş esnasında maskenin gövdesini oluşturmak için ayarlı aparat mevcuttur. Bu ayar sayesinde maskede bulunan katların genişliğini ve konumunu ayarlamanız mümkündür.

 

Statik Alıcı Bar

 

Kumaşların gerek sarımında gerekse üretim esnasında sürtmeden dolayı kumaşın yüzeyinde statik elektrik oluşmaktadır. Bu nedenle üretim esnasında hattın daha stabil çalışması için maske makinasında toplam 2 adet statik alıcı bar bulunmaktadır. Bunların bir tanesi başta olup, diğeri maske gövdesi oluştuktan sonraki bölümde arkada mevcuttur.

 

Burun Klipsi

 

Maske gövdesine ayarlanabilir burun klipsi için tel besleyicisi, maske makinası tarafından özel makara sistemi ile otomatik olarak yapılır.

EntermakKapat
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi
Tamam