Markatescilim

Plastik Kırma Yıkama Hattı

9
yıl
Hak Makina Plastik Makinaları San Tic Ltd Şti
Türkiye / Gaziantep / sehıtkamil
SANAYI SITESI B BLOK 6034 NOLU CADDE NO 8 GAZIANTEP / SEHITKAMIL
İlan Kodu :M-402590
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :Fiyat Sor
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiHak Makina
Model :Sıfır
Görüntülenme :171
Güncellenme Tarihi :05 Mrt 2021
İlan Açıklaması

İnsanoğlu tarafından tüketilen atıklar, çeşitli geri dönüşüm yöntemleri ile ikincil hammaddeye dönüştürülerek sanayiye kazandırılmakta ve tekrar üretim sürecine dahil edilmektedir.

Geri dönüşüm olarak adlandırılan bu tasarruf hamlesi, ömrünü tamamlamış maddelerin, hammadde olarak endüstrinin önemli kaynaklarından biri haline gelmesini sağlamıştır. Her geçen gün artan ve önem kazanan dönüşüm uygulamaları, geri dönüşüm piyasasının, enerji verimliliği fazla, kaliteli ve güncel teknoloji ile donatılmış yüksek otomasyonlu makinelere olan ihtiyacını ortaya çıkarmıştır.

Doğru yıkama hattı dizaynı ile, ekstrudere düşen yükü azalttığı gibi, çıkan plastik granüllerinde, oluşturacağı bir sonraki mamül için; satılabilirliği ve kârlılığı artırır. HAK yıkama hatları iki model olarak WL 500 (500kg/h) ve WL 1000 (1000 kg/h) için seçenekleri mevcuttur.

Ayrı ayrı istasyonlarda; kum, taş, metalden ayrıştırma, parçalama ve yüksek devirlerde yıkama, kurutmasıyla, yüksek kontamineli ürünlerde tam temizlik sağlayarak, tekrar kullanımına olanak sağlar.

Shredder parçalayıcıda parçalanan ürünler, multi fonksyonel ayrıştırma tankında, metal, taş, kum vb. ayrılır.Bu işlem otomatik olarak gerçekleşir.Ayrıca havuz içinde su kendine özgü filtre sistemi ile kum çökertilip dinlenmiş su tekrar kırılmış ürün üzerine spreyleme yapılır.

Friksyonlardan geçirilen plastik parçacıklar, yüksek devir ve içten su verme yöntemi ile yıkama işlemleri gerçekleşir.Bir sonraki istasyonlarda oluşturulacak işlemler ile granül ekstruderine, kağıt, kum, metalden ayrıştırılmış halde hazır hale getirilir.

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi
Tamam
TelcisanKapat