Markatescilim

Hidrolik Filtre Pres Makinesi

2
yıl
Akfen Makina Endüstri Mühendislik
Türkiye / İstanbul / Başakşehir
Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Bulvarı Mall Of İstanbul The Office No:7 E Kat:17 D.No:136 Başakşehir İstanbul Türkiye akfenmuhendislik@gmail.com
İlan Kodu :M-402031
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :Fiyat Sor
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiAkfen Makina
Görüntülenme :298
Güncellenme Tarihi :21 Nis 2021
İlan Açıklaması

HİDROLİK FİLTRE PRES

 

 

❖ Açıklama:

 

Hidrolik Filtre Presi, yaygın olarak kullanılan sulu çamur susuzlaştırma makinelerinden biridir. Tıp, kimya endüstrisi, gıda, madencilik ve diğer endüstrilerde bulamaç susuzlaştırma, atık su arıtma ve katı-sıvı ayırma için yaygın olarak kullanılır.

Hidrolik, silindir, piston, piston mili ve baskı plakasına bağlı bir piston çubuğundan oluşan hidrolik filtre pres mekanizması, hidrolik motorların yapısal bileşimi, pompalar, yol valfi, manometre, yakıt hatları için basınç tahliye vanası (ayarlanabilir basınç), yakıt tankı.

Hidrolik Filtre Pres, yüksek basınçlı yağ silindiri ve elemanlardan oluşan sıvı ile doldurulmuş piston boşluğu için hidrolik istasyon tarafından preslenir.

Hidrolik Filtre Pres, yüksek basınçlı yağ silindiri ve elemanlardan oluşan sıvı ile doldurulmuş piston boşluğu için hidrolik istasyon tarafından preslenen, baskı plakası çalışırken basınç sürtünme direncinden büyük olduğunda, plaka sıkıştırma plakasına yavaşça bastırıldığında, basınç sıkıştırma kuvveti tahliye vanası ayarlı basınç değerini elde edin (basınç göstergesi ile gösterilir), filtre plakasına, filtre kutusuna (çerçeve tipi) veya plakaya (van) basılır, tahliye vanasını boşaltmaya başlar, ardından motor kapatılır, pres işlemi tamamlanır.

 

 

❖ Özellikleri

 

1- Büyük baskı kuvveti (17-20MPa) sızıntıyı etkili bir şekilde önleyebilir.

2- Hidrolik istasyon ABB motorunu benimser, operasyonda sabittir.

3- Otomatik kapanma ve manuel açma.

4- Emek tasarrufu.

5- Özellikle büyük kapasiteli modeller için geçerlidir, iyi filtreleme etkisi sağlayabilir.

 

 

 

Benzer Ürünler
Vitrin Ürünleri
Markatescilim
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi
Tamam
ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat