Markatescilim

Ribon Granül Ve Toz Karıştırızcı 1200 Litre

3
yıl
Ymt Metal Paslanmaz San.Tic.Ltd.Şti
Türkiye / İstanbul / ataşehir
Ferhatpaşa Mah, Ferhatpaşa Yolu Cad, 29 Sk,no:4 Ataşehir -İst.
İlan Kodu :M-400835
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :47.500 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiYmt Metal
Üretim Yılı :2020
Görüntülenme :243
Güncellenme Tarihi :01 Haz 2020
İlan Açıklaması
 • FİYAT TEMSİLİDİR FİYAT SORUNUZ
 • Homojenik
 • Çift Yönlü Karıştırma
 
 •  
  1.  U ribon tipi karıştırıcı ile toz-toz, toz-granül, granül-granül ve rutubetlendirme karışımlar yapılabilmektedir.
  2. Yapılan üretim sırasında ve sonrasında birçok modül eklenebilmektedir. Bu sayede karıştırma işlemlerine hesaplı, pratik ve akılcı çözümler sunar.
  3.  yatay karıştırıcı üç yönlü helezon sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde aynı anda karışımı yapılan ürünü 3 yöne birden çekerek tam homojen karışımlar yapabilir. Karışımın tamamlanması için geçen süre benzer karıştırıcılara göre çok daha kısa sürer. Bu sayede üretim performansı artar.
  4. %100 yerli imalattır. . Makinada yer verilen şanzıman ve motor grubu da diğer yerli üreticilerden tedarik edilmektedir.
  5. 1000 litrelik  yatay toz karıştırıcı mikser modeli 304 paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. İstenmesi halinde  316 paslanmaz çelik malzemeden de üretilebilmektedir.
  6.  U serisi ribbon mikserler farklı ihtiyaçlara yönelik 3 farklı boyutta üretilmişlerdir. Her biri farklı boyutta hacme sahiptir. İhtiyacınıza ve üretim kapasitenize uygun olanı seçebilirsiniz.
  7. Karıştırıcının doldurma kapaklarının tamamında çalışmayı durdurucu emniyet anahtarı bulunmaktadır. Güvenli bir çalışma ortamı sunar.
  8. Tam topraklanmış gövde yapısına sahiptir
  9. u tipi granül ve toz karıştırıcıda start-stop şeklinde devreye girmeyi sağlayan pano bulunmaktadır.
  10. Ergonomik bir tasarıma sahip olan makinanın temizleme ve bakım işlemleri son derece kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Makinanın kapasitesi 1200 litredir.

ÜRÜN SIFIRDIR 

50.000 TL + KDV

Garanti UltrasonikKapat
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi
Tamam