Markatescilim

Plastik kırma makinası

9
yıl
Hak Makina Plastik Makinaları San Tic Ltd Şti
Türkiye / Gaziantep / sehıtkamil
SANAYI SITESI B BLOK 6034 NOLU CADDE NO 8 GAZIANTEP / SEHITKAMIL
İlan Kodu :M-398792
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :Fiyat Sor
Üretim Tipi :Marka
Görüntülenme :424
Güncellenme Tarihi :15 Nis 2021
İlan Açıklaması

kırma makinaları plastik geri dönüşümünde kullanılan önemli bileşenlerden biridir.
Plastik atıkların istenilen boyuta getirilmesi için kullanılan kırma makinalarını HAK MAKİNA  müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda değişik ölçülerde üretiyor.
Plastik kırma makinası PE , PP , PVC , PET , Kauçuk , ABS , PS , PC malzemeleri kırabilir.
Malzeme döner bıçak ve sabit bıçak arasında kalarak kırılır. Elekten geçen malzemeler eş büyüklüğe gelirler.
Kırma işlemi sırasında bıçaklar makas görevi görerek yüksek kapasiteye ulaşır. Bu sayede toz, yüksek ses ve ısı ortaya çıkmadan kırma işlemi yapılır.
Plastik kırma makinasının en önemli özelliklerinden biri; yüksek kapasiteye düşük enerji sarfiyatıyla ulaşacak şekilde tasarlanmasıdır.
50 kg/saat kapasiteden 2000 kg/saat kapasiteye kadar üretilmektedir. 2000 kg/saat 'den üst kapasiteler için shredder (Parçalayıcı) üretmekteyiz. Plastik kırma makinası 300 mm. 1500 mm ölçüleri arasında üretilmektedir. Plastik Kırma Makinaları Rulman ve yatakların kırma dışında olması sayesinde plastik kırma makinasına sulu kırma ve yıkama özelliğine sahiptir. Plastik kırma makinasının üst gövdesi hidrolik ünite ile açılır kapanır ve bu ünite ile kırma makinası bıçaklarını değiştirmek oldukça basittir. Plastik kırma makinası bıçakları 1.2379 DIN - AISI:D2 özelliklerinde malzemeden üretilmiştir. Nitrasyon işlemi görerek 58 HRC sertliğe getirilmiştir. Kırma makinasından çıkan malzeme kırma altı elevatör veya fan marifetiyle transfer edilir.

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi
Tamam
EntermakKapat