Markatescilim

Ravas İforks 3000 Forklift Kantarı

Sankur Demir Çelik
Türkiye / Kocaeli (İzmit) / Merkez
Sanayi Mahallesi D-130 Karayolu Cadddesi Yanı Numara:201 İzmit Kocaeli
İlan Kodu :M-398408
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :5.000 $
Üretim Tipi :
Görüntülenme :19
Güncellenme Tarihi :15 Oca 2020
İlan Açıklaması

Merhaba. Bir alacaklımdan borç karşılığı aldığım RAVAS İForks-32-3000 FEM 3 Forklift Kantarını satıyorum. Kurulumu dahi yapılmamış, hiç kullanılmamıştır. Bluetooth sayesinde kablosuz bağlanabilir ve sadece %0,1 hata payı ile ölçüm yapabilmektedir. Faturası duruyor. Şu an piyasada 5500 Euro civarı satılmaktadır.

3.000 kg kapasiteli çift kademeli tartım yeteneğine sahip olan İForks, ticari onaylı versiyonuyla alım satım işlerinde de kullanılabilmektedir. Yükleme çatallarında bulunan Bluetooth iletişim özelliği, ağırlık bilgisi aktarımını kablosuz olarak sağlamaktadır. IP65 koruma sınıfında, 18 mm karakter yüksekliğine sahip arka aydınlatmalı LCD tartım göstergesinin 4 fonksiyonel tuş takımı mevcuttur.
Yük çatalları tartım sistemi ile birlikte gelmektedir. Standart uzunluğu 1150 mm olan çatallar, opsiyonel olarak farklı ebatlarda talep edilebilir. Çatallar, taşıma aparatlarına kolayca monte edilebilir ve sökülebilir yapıdadır. Şarj edebilir bataryalar, çatallar üzerindeki yuvalara kolayca monte edilebilir, şarj sonrası kolaylıkla takılabilir şekilde tasarlanmıştır. 5 dk da kurulumu yapılır.

Markatescilim
ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi
Tamam