Entermak

Alüminyum Kompozit Panel Derzleme Cnc Makine

Al-eloksal Alüminyum Ltd.şti
Türkiye / İstanbul / Kartal
Esentepe Mah. No:37 Kartal-İstanbul
İlan Kodu :M-397394
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :67.500 TL
Üretim Tipi :Özel Üretim
Model :2019
Üretim Yılı :2019
Görüntülenme :307
Güncellenme Tarihi :04 Haz 2020
İlan Açıklaması
MAKİNEMİZ SIFIR AYARINDADIR. YURTDIŞINDAN 5 ADET OLARAK ÖZEL OLARAK GETİRİLMİŞTİR. BİZDEKİ CNC MAKİNE MÜŞTERİMİZ TARAFINDAN ALINMIŞ, KENDİSİ SEKTÖR DEĞİŞTİRDİĞİNDEN DOLAYI BORCUNA KARŞILIK BİZE SATMIŞTIR. MAKİNAMIZ DAHA HİÇ KULLANILMAMIŞTIR. TARAFIMIZDAN PVC TABLASI VE LEVHA KAPLAMASI YAPILMIŞTIR. TEKNİK ÖZELLİKLERİNİ EKTEKİ RESİMLERDEN İNCELEYEBİLİRSİNİZ. EMSALİ OLAN DİĞER 4 MAKİNEDEN BİRİ MÜŞTERİMİZDE CEPHE FİRMASINDA VARDIR. HALİ HAZIRDA 2 SENEDİR KULLANMAKTADIR. MAKİNEYLE İLGİLİ TEKNİK DESTEK YAZILIM YÜKLEMESİ İÇİN MAKİNEYİ TOPLADAN USTADAN GEREKLİ DESTEK ALINMASINDA YARDIMCI OLURUZ.


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

1500*3500MM ÖLÇÜ İŞLEMELİ, DELTA KONTOL PANELİ, DELTANIN SELVO MOTOR VE SÜRÜCÜLERİ, 24.000 DEVİR İŞLEM MOTORU, 300M3 VAKUM POMPASI,PVC TABLALI,TAKIM DEĞİŞTİRMELİ, VİDALİ MİL OLDUĞU İÇİN HASSAS ,PİNOMATİK DAYAMA NOKTALARI VE TOZ EMME BAŞLIĞI, İNTERNET ÜZERİNDEN DOSYA GÖNDEREBİLME ÖZELLİĞİ,ELEKTRİK KESİLDİĞİNDE KALDIĞI SATIRI BULMA ÖZELLİĞİ.

Markatescilim
Garanti UltrasonikKapat
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi
Tamam