Markatescilim

Jet Pulse (torbalı) Filtre

Termoyapı Enerji Endüstri San. Tic. A.ş.
Türkiye / İzmir / Buca
Zafer Mah. 2334 Sokak No:4
İlan Kodu :M-397183
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :30.000 TL
Üretim Tipi :Özel Üretim
ÜreticiTermoyapı A.ş.
Model :2021
Üretim Yılı :2021
Görüntülenme :543
Güncellenme Tarihi :08 Nis 2021
İlan Açıklaması

Bu filtreleme cihazları, özel bir kumaş filtreden geçerken parçacık kirleticileri yakalarlar. Bir filtre cihazının en yaygın örneği, bir "torba yuva"dır. Bu filtre, birçok kumaş katmanları üzerinden geçen havadaki tozları yakalar. Yavaş yavaş kumaş üzerinde bir toz tabakası birikir. Bu toz aynı zamanda filtre olarak davranır ve ilk sistemin toz toplama verimliliğini artırır. Daha sonra kumaşa sürekli toz birikmesi sonucu aşırı tıkanmış olur. Toz, otomatik olarak kumaş torba değiştirerek veya torba sallanmak suretiyle uzaklaştırılır.

Böylece hava akımından uzaklaştırılan tozlar, torbaların içersinde kalır. Bu cihazlarda hava zaman zaman kesilip, torba filtreler mekanik titreşimle veya basınçlı hava ile sarsılarak tutmuş olduğu tozlardan kurtarılır. Bu sayede tozun büyük bir kısmı alt hunide toplanmış olur.

Endüstriyel tip torba filtreler iki farklı şekilde tasarlanabilir.

  • Endüstriyel tip sarsak motorlu torba filtreler

Yaygın bir kumaş toplama sistemini kullanılan yerler sanayi dökümhaneleri, tahıl işleme, malzeme taşıma ve kırma ve öğütme işlemlerini kapsar.

Markatescilim
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi
Tamam
EntermakKapat