Markatescilim

kolon bom (tanker kaynak)

7
yıl
Kamesh Welding Automation
Türkiye / Konya / selçuklu
Horozluhan Mah. Tırsan Sanayi Sitesi Küçükbezirci Sok. No:19 Selçuklu / KONYA / TÜRKİYE
İlan Kodu :M-395545
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :Fiyat Sor
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiKamesh Welding
Model :KWKS4*3
Üretim Yılı :2019
Görüntülenme :468
Güncellenme Tarihi :08 Ağu 2022
İlan Açıklaması

Kolon Bom Sistemleri gerekli kaynak şartlarını oluşturmak için iş parçası üzerinde uygun şekilde yerleştirilen otomatik kaynak kafasıyla çevirici veya pozisyonlama ile bağımsız veya birleştirme şeklinde dairesel ve boy kaynak yapmak için geliştirilmiştir. Kolon Bom Sistemleri ful otomasyonlu yapısıyla kalitenin artırılmasına, üretim zamanının ve hata payının azaltılmasına, hassasiyete ve insanın ulaşabileceğinden çok daha fazla sürede sürekli kaynak yapmaya olanak sağlar.

Stardart Özellikler: Kolonun 360 derece dönebilmesini sağlamak için monte edilen döner tabla, dönme elle kilitlenebilme özelliğine sahiptir.

Tek eksende titresimşiz ve düzgün hareket etmesi için tüm yatay ve dikey rayların hassas şekilde işlenmiştir. Bom yatay hareketine ve kolon bom sisteminin ray üzerindeki hareketine değişken hızları sağlayabilmek için inverter sürücü takılmıştır. Bom’un dikey hareketinde otoblokajlı motor-redüktör grubu kullanılmıştır ve de ek olarak mekanik güvenlik sistemi yerleştirilmiştir. Bom’un dikey hareketinde hassas ilerlemesi için kolon’un içine yerleştirilen karşı denge sistemi yerleştirilmiştir ve bu sistem yüksek dayanıklılığa sahip zincir ve dişlileri kullanılarak sağlanmıştır. Tüm fonksiyonların sonlandırılmasında limit sviçleri kullanılmıştır ve standart güvenlik önlemleri alınmıştır. Tüm kablolamalar kablo kanallarıyla sağlanmıştır. Kaynak makinesi güç ünitesi kolon-bom arabası üzerinde en uygun yere yerleştirilmiştir,  opsiyonel olarak değiştirilebilir. Bütün bu teknolojiler üretimin optimum verimle sağlanması amacıyla tasarlanmıştır.

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi
Tamam
ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat