Markatescilim

Thermoform Abs Vakum Makinası

Karmod Prefabrik Yapı Teknolojileri
Türkiye / İstanbul / Tuzla
Orta Mah. Oğuzhan Cad. Keban Sok. No: 4 Orhanlı / Tuzla / İstanbul / Türkiye
İlan Kodu :M-395044
İlan Türü :Satılık - 2. El
Fiyat :350.000 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiThermoform Abs Vakum Makinası
Görüntülenme :19
Güncellenme Tarihi :08 Eki 2019
İlan Açıklaması

TEKNİK ÖZELLİKLER

THERMOFORM MAKİNASI

Plaka Ölçüleri:3000mm x 2500 mm

Vakum Haznesi:2940 mm x 2440 mm x 300 mm

Kalıp Yüksekliği:Max 300 mm

Çember Kalkış Mesafesi:400 mm

Isıtma Sistemi:Quartz tip kasetrezistans

Üst araba 372 adet 325 W

Alt araba 308 adet 325 W

Isıtıcı Çalışma sistemi:PLC kontrol ünitesi yardımı ile oparetör paneli üzerinden üstRezistanslar ve alt araba rezistansları4’likontrol edilebilecek.Bu değerlerleilgili olarak reçete hazırlanıp saklanabilecektir.

Isıtıcı Gücü:221 KW

Çalışma Gerilimi:380 V

Çalışma Sistemi:Vakum tablosu hareketi ve malzeme sıkma çemberi hareketi 4’er adet hidrolik silindirile tahrik alacaktır. üstısıtıcı araba hareketleri invertör kontrollü motor ile sağlanacaktır.Ayrıca malzeme sıkma çemberi ve vakum tablosu hareketleri her bir hidrolik silindir hizasında kramiyer mil ve dişliler ile dengelenecektir .Vakum pompası çift kontaklı manometre ile vakum değerleri istenilen değerlerde ayarlanabilecektir.Hammadde eğim kontrolü lazerli sensörler yardımıyla hem otomatik çalışmada hem de manuel çalışmalarda kullanılabilecektir. PLC kontrol sistemitouchpad kontrol paneli üzerinden üretim döngüsü ekrandan takip edilebilecek.Operatör paneli üzerinden manuel olarak da tüm kontroller girilebilecek.

EBAT DARALTMA

Levha ölçüsüMinimum:2000 x 1200 mm

Yukarıda verilen ölçüler arası vakum haznesi hareketli daralma yapılacaktır.Daralma vidalı mil ve liner kızaklar ile sağlanacaktır.Manuel kumanda edilecektir.Hareketli tablolar alüminyum olacaktır.

Çember daralma hareketi 2500 mm tarfından vidalı mil ile daralma yapılacaktır.Ara parçakızaklı olup manuel daralacaktır.( ara parça değişmeyecek sadece kızakta ileri geri hareket ettirilecektir.) Manuel kol ile kumanda edilecektir.

OTOMATİK LEVHA BESLEME

Plaka Ölçüleri:3000 mm x 2500 mm

Çalışma Sistemi:

Otomatik malzeme besleme ünitesi invertör kontrollü motorlar ile sağlanacak malzeme tutucu olarakta vakum vantuzları sıralı olarak kullanılacaktır. Malzeme besleme ünitesine palet ile konulacaktır.Malzeme asansör sistemi alınacak ve invertör kontrollü motorlar ile vakum haznesine taşınacaktır besleme pozisyonuna dönerken askı beklemede olan şekillendirilmiş ürünü alarak besleme bölgesine getirip işlemini tamamlamış olacaktır.operatörü sadece malzeme haznesine palet ile malzeme beslemesi yapacak ve taşıyıcı ile getirilmiş olanşekillendirilmiş ürünün tahliyesi yapacaktır.PLC kontrol sistemitouchpad kontrol paneli üzerinden hareketler ekrandan takip edilebilecek.Operatör paneli üzerinden manuel olarak da tüm kontroller girilebilecek.

1-2-3-; max. kalıp ağılığına uygun ( hema )

Valfler;konum kontrollü ( kilitli ) valfler kullanılacaktır.

Silindirler yerli üretim şeklinde olacaktır ; Çelik gövde ,alttan flaşlı .hidrolik tesisat çelik hat olarak çekilecek ara birleştirmeler kauçuk hortumlar ile yapılacaktır.

4-5-6-7-8-Otomasyon sistemi :

PLC Eaton (moeller )

Ekran Eaton (moeller )

ŞaltGrubu schneider

Kumandavebağlantı,ekipmanlarıWAGO
Röle.GrubuSchrack,Relpol,Rayleigh
SSRGrubuBİLyadaHangyoung

EnerjiKontrolGrubuEntes
KumandavoltajEkipmanlarıOmron
ButonGruplarıLegrand
PanoÇançelikLegrandpartner
ÇevrebirimkutularıEAE
SwitchGrubuEMAS
ÇoklubağlantıekipmanlarıEMAS
IRPirometreOptris

BariyerDataSensör
SensörfotoselgrubuPepperl+FUCHS
KablajPrysmian,Hes,Ören
YanmazGrubuYapıtaş
SpiralgrubuSalflex
AlüminyumpanelRoss
FanGrubuTMX,Modernteknik

ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat