Markatescilim

Sıcak Buharlı Fırın (Tünel) Uzun Ayakkabı İmalat Makinesi

6
yıl
Akyol Makina Sanayi
Türkiye / Adana / Seyhan
Sarı Yakup Mahellesi 23001 Sokak No 62/c Seyhan Adana Gmail: Metinkaraca1969@gmail.com
İlan Kodu :M-394496
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :20.000 TL
Üretim Tipi :Marka
Görüntülenme :130
Güncellenme Tarihi :24 Şub 2020
İlan Açıklaması

Sıcak Buharlı Uzun Fırın ( Tünel ) 

Ayakkabı Arka Montadan Çıktıkdan Sonra Yada Monta yapıldıktan Sonra Fırına Konur.Derinin Kırışıklıkları gider ve kalıp almasını sağlar.Buharlı olduğu için derinin özelliğini bozmaz.

 

GENEL ÖZELLİKLERİ

Isıtma sistemi düşük elektrik tüketimi ve yüksek ısı performansına sahip kuru tip rezistanslarda üretilerek dinamik balansı alınmış maksimum kuru hava taşıma kapasitesine sahip fan marifetiyle ısıtma tüneline aktarılmakta ve bu sayede ısıtma tünelinin bütün bölgeleri eşit miktarda ısınmaktadır. Buharda aynı yolla taşındığından koyulan işlerin tamamına aynı oranda sirayet etmektedir ve buda alınan işin kalitesini artırmaktadır. Isıtma kontrolü pıd olarak yüksek hassasiyet oranına sahip digital termostad ile sağlanmaktadır. Bant hızı ve buhar zaman ayarı analog zaman röleleri ile yapılmakta olup kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Sıcaklık yalıtım bölgelere göre 50-30mm taş yünü ile yapıldığından yalıtım seviyesi maksimum düzeyde olup buda elektrik tasarrufu olarak işletmeye geri dönmektedir. Sıcak buharlı tünelin ısınan ve buharla temas eden iç tünel kısmı tamamen krom nikel çeliktir. Bu çeliklerin birleşme noktaları argon kaynağı tekniği ile birleştirilmiştir. Yürüyen bant kısmıda paslanmaz krom nikel çeliktir. Bu sayede makinenin ömrü maksimum düzeydedir.

SİPARİŞLERİNİZ İÇİN:AKYOL MAKİNA SANAYİ METİN KARACA

GSM: 0322  359  00 45        0539 709 44 13

Gmail:Metinkaraca1969@gmail.com

Hotmail:Metinkaraca1969@hotmail.com

 Diger ürünlerimizi görmek için tıklayınız:http://Akyolmakina.makinecim.com

ADRES: Sarıyakup Mahallesi 23001 sokak No 62/C  SEYHAN/ADANA

 

 

ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi
Tamam