Markatescilim

Lake Ve Cila Boya Makinası

Peradoor Ahşap Kapı Sistemleri
Türkiye / İstanbul / Gaziosmanpaşa
Kazımkarabekir Manh. 806 Sokak No:4 Küçükköy Gaziosmanpaşa İstanbul
İlan Kodu :M-391909
İlan Türü :Satılık - 2. El
Fiyat :185.000 TL
Üretim Tipi :Marka
Model :KR BM 1700
Üretim Yılı :2015
Görüntülenme :27
Güncellenme Tarihi :27 May 2019
İlan Açıklaması

RESİMLER TEMSİLİDİR.GEÇEN YIL ÇEKİLMİŞTİR.MAKİNAMIZ 2015 MODEL OLUP LAKE KAPI BOYAMAK İÇİN KULLANILMIŞTIR.ÇALIŞIR İYİ DURUMDADIR.HERHANGİ BİR ARIZASI YOKTUR.


Her çeşit panel malzemenin otomatik olarak boyanması için tasarlanmış olan KR BM 1700 kullanımı son derece kolay bir makinedir. KR BM 1700 ahşap, cam, plastik, metal, fibersement vb. ürünlerin çok hızlı, kaliteli ve ekonomik boyamasına imkan tanır.

STANDART DONANIM


Lazer TaramaKR BM 1700 patenti firmamıza ait olan hareketli lazer tarama sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde ürünlerin milimetre hassasiyetinde taraması yapılır.


Poliolefin Konveyör BantKR BM 1700 ile ürünler boyayı üzerinde tutmayan özel poliolefin bant üzerinde, temiz bir şekilde boyanır.


Geri Dönüşüm SistemiKR BM 1700 özel olarak geliştirilmiş geri dönüşüm sistemine sahiptir. Geri kazanılan boyaya hiç solvent karıştırılmadığı için kullanıcı geri kazanılan boyanın tamamını kullanır. Bu şekilde yaklaşık %25 malzeme tasarrufu sağlanır. Ayrıca geri dönüşüm bıçak ve mekanizmaları sökülebilir olduğundan temizliği ve bakımı çok kolaydır.


Bant Temizlik SistemiKR BM 1700 bant temizlik sistemiyle ürünler çift taraflı olarak güvenle boyanır. Ürün hiçbir zaman kirli banda temas etmez. Muadillerinden çok daha ekonomik olan bant temizlik sistemi; 8 saatlik çalışma yalnızca 20 litre tineri kirletir.


Boyama SistemiKR BM 1700 son derece gelişmiş bir boyama sistemine sahiptir. Makineye 4, 8 veya 12 otomatik tabanca takılabilir. Sistem yüksek ve düşük basınç tabancalar kullanılmasına imkan tanır. Poliüretan, akrilik, su bazlı, selülozik, uv boya ve verniklere uyumlu boyama sistemi kullanıcıya operasyonel güç katar. Tamamı KARABUDAK MAKİNE’ye ait olan yazılımı sayesinde ürün ofseti, boya miktarı, fan hızı, konveyör hızı, robot hızı gibi ayarlar dokunmatik ekrandan kolayca yapılır ve hafızaya kaydedilebilir.


Pompa Bağlantı SistemiStandartta 8, opsiyonel olarak 12 tabanca bağlanmasın imkan tanır. Bu sayede üç renk arasında kolayca geçiş sağlanır.


Havalandırma SistemiEU5 standardında filtre edilen hava lineer olarak kabine basılır. Kabin içindeki kirli hava akerdeon filtreden geçirilerek dışarı atılır. Böylece hem kabin içi hem de havalandırma kanalları temiz kalır.


Otomatik Yağlama SistemiBu sistem robot kolların hareket ettiği lineer ray ve rulmanları ayarlayabilir periyotlarla yağlayarak sistemin sorunsuz ve uzun ömürlü çalışmasını sağlar.


OPSİYONEL DONANIM

Extra Boyama GenişliğiMakine opsiyonel olarak 1500mm genişliği boyayabilecek ebatlarda üretilebilir.


Markatescilim
TelcisanKapat