Markatescilim

Mutoh 426 Uv Dijital Baskı Makinası Temiz

Erhan Gazi
Türkiye / Gaziantep /
İncilipınar Mah. 36018 Sok. No:4/a Şehitkamil Gaziantep
İlan Kodu :M-391441
İlan Türü :Satılık - 2. El
Fiyat :75.000 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiMutoh
Model :426
Üretim Yılı :2015
Görüntülenme :241
Güncellenme Tarihi :04 May 2020
İlan Açıklaması

Makinamız 2 yıl kullanılmıştır. Kafa değişecektir. Sıfır kafa takılıp dört dörtlük çalıştırılıp öyle teslim edilecektir.

Orijinal Epson DX7 kafa.

Nakliye ve kafa değişimiyle ile ilgili tüm masraflar tarafımıza aittir.

Yerinde kurulum yapılacaktır. Şehir farketmez.

Bizde bir de Mutoh 626 var, yani bu makinanın bir büyüğü, 48X60 tablası var 626'nın, şu an sadece 626 işimizi gördüğü için 426'yı satıyoruz. Yoksa makinamızdan memnunuz.

Örnek performans: 10 bin adet kart usb baskısında 1 hafta boyunca gece gündüz 3 vardiya çalışmış ve tık dememiştir, çalışma esnasındaki ara bakımlarını kafa temizliğini falan kendisi otomatik yapar, sadece 24 saatte 1 defa beyaz kartuşu, 48 saatte 1 defa tüm kartuşları sallamanızı ister :) mürekkep dibe çökmesin diye.

Lütfen makinamıza iyi davranın ki size ekmek yedirsin. Oda sıcaklığını 20-30 derece arasında tutun, tozsuz ortamda olmasını sağlayın, nem derecesini 40-60 arasında tutun.

UV makinaları bakım konusunda biraz nazlıdır, hassastır ama Mutoh sınıfının en iyisidir.

Çok akıllıdır.

Çok farklı baskı teknikleri kullanıp ortaya şaheserler çıkarabilirsiniz. Aynı anda hem beyaz, hem renk hem de lak atabilmektedir.

Örnek; bir cama önce beyaz sonra renk atabilirsiniz; veya önce renk sonra beyaz atabilirsiniz, ters baskı. Yani renk beyaz ve lak atma sıralarını ayarlayabiliyorsunuz. Bir kılıfa önce beyaz sonra renk sonra bir de lak atarsanız baskının yoğunluğuna göre kabartma özelliği vermiş olursunuz. Bir levhaya daha da kalın, dokununca tamamen hissedilebilecek bir baskı istiyorsanız, mesela körler için yapılan bir asansöre etiket yapacaksanız, sadece renk atıp multi strike özelliği ile aynı baskıyı aynı anda kat kat (8 kata kadar) yapabilirsiniz.

Kullanım ve eğitim konusunda yardımcı oluruz.

Makinanın arkasında ProDigital firması var.

Her türlü yedek parça ve servisi zaten var.

* ​ 329 mm* 483mm Baskı Alanı

* Vakumlu Tabla

* Her Türlü Malzemeye Baskı

* Beyaz + Laklı 3D/ Kabartma Baskı

* 70mm Malzeme Yüksekliği

*1440 dpi Baskı Çözünürlüğü

*Promosyon ürünleri, fotoğraf kağıdı, folyo, akrilik, seramik, cam, tahta, plaketler, yönlendirme levhaları, hediyelik eşya, suni deri, deri, kalem, kılıf, kaplama vb. baskı

Garanti UltrasonikKapat
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi
Tamam