Markatescilim

Mega Makina A15 Seyyar Kırma Eleme Tesisi 150-200 Ton/saat

Mega Makina
Türkiye / Ankara / Yenimahalle
Bağdat Caddesi No:392 Ostim Ankara
İlan Kodu :M-390735
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :1.150.000 TL
Üretim Tipi :Özel Üretim
ÜreticiMega Makina
Model :2019
Üretim Yılı :2019
Görüntülenme :20
Güncellenme Tarihi :13 Nis 2019
İlan Açıklaması

A15 modeli seyyar kırma eleme tesisi,bünyesindeki darbeli kırıcılar özel kırma odası tasarımı ile sert ve aşındırıcı olan dere malzemesi, bazalt, granit türü malzemelerin yanında kalker gibi kırılması kolay malzemelerin kırılmasında da kendini ispatlamıştır. Çalışma prensibi: Kırma haznesinin rotor gurubunun üstünde olması nedeniyle, malzemeler öncelikle kırma odasında birbirlerine çarparak ön kırma sağlanır. Bu prensip ile ön kırımı tamamlanmış olan malzemelerin, sekonder ve tersiyer kırma işlemleri, ayarlanabilir açıklığa sahip öğütücü kanatlardan geçerek, yüksek kırma oranı ile kırılırlar. Öğütücü çubukların bağlandığı pandüllerin rotor ile olan mesafesi ayarlanabilir özelliktedir. Bu mesafe ayarı, çok kolay bir şekilde yapılmakta ve istenilen incelikte ayarlama gerçekleştirilebilmektedir. Bu seyyar tesisler ile, arazi şartlarının durumuna göre, kolaylıkla yer değiştirmek mümkün olmaktadır.

KAPASİTE DEĞERLERİ: (Besleme)

0/63 mm : 200 ton/saat

0/25 mm: : 150 ton/saat

Beton agregası :150 ton/saat

A15 Modeli seyyar Kırma Eleme Tesisi üreticilerin ihtiyacı olan kırma ve eleme işlevlerini tek bir seyyar üzerinde toplanması ile kullanıcılara büyük kolaylık getirmektedir.

• Tüm üniteler, tek bir seyyar şase üzerinde toplanmış olup, tek bir çekici ile tüm sistem taşınabilmektedir. Bu üniteler, klasik sabit kırma eleme tesisinin yapmış olduğu işi, bünyesinde bulunan özel tasarımlı kırıcısı sayesinde tek başına yapabilmektedir.

ÜNİTELERİ

Titreşimli Besleyici :

• Ocaktan çıkan tüvanan malzemeyi darbeli kırıcıya besleyen ünitedir. Uzaktan kumandalı devri ayarlanabilir 2 adet 3 kw vibro motora sahiptir. Bu vibromotorların verdiği vuruntu ile besleyici doğrusal titreşim yapar. Toplam hazne hacmi 12 m3 dür.

• Besleyici çıkışında, aşınmaya dayanıklı hardox malzemeden imal edilmiş ızgara kısmı bulunur. Bu ızgaradan 50 mm altı topraklı malzeme konveyör yardımı ile dışarı alınır. 50 mm üstü ise, darbeli kırıcıya beslenir.

Darbeli Kırıcı :

• Model : SPT01

• Rotor çapı : 1120 mm

• Rotor eni : 1000 mmAŞINMAYA DAYANIKLI KIRMA ELEMANLARI

YÜKSEK KAPASİTE YÜKSEK İNDİRGEME ORANI

ÜRÜN DAĞILIMINDA ESNEKLİK

KUM İHTİYACINA KESİN ÇÖZÜM YÜKSEK KUM ORANI

SAĞLAM, AĞIR HİZMET TİPİ ÇELİK KONSTRÜKSİYON


Daha deteylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz

ZENDA TEKSTİL  (2750 TL 1 yıl)Kapat