Markatescilim

Tampon Baskı Klişesi 10X60Cm

3
yıl
Şahiner Serigrafi San. Tic. Ltd. Şti.
Türkiye / İstanbul / Maltepe
Bağlarbaşı Mh. Bağdat Cd. Özçetin Sk. No:7/a-B Maltepe / İst.
İlan Kodu :M-388884
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :85 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiŞahiner Serigrafi San. Tic. Ltd. Şti.
Model :KLŞ 100-600
Üretim Yılı :2019
Görüntülenme :157
Güncellenme Tarihi :03 Nis 2020
İlan Açıklaması

 Tampon baskı klişesi, tampon baskı yapmada kullanılan kalıp yerine geçmektedir. Tampon baskı yapabilmemiz için olmazsa olmaz elemanlardan biridir. Tampon baskı klişeleri iki yüzeyi de ışığa duyarlı emülsiyon malzeme ile kaplanmış ve güneş ışınlarından korumak için iki yüzeyi de pvc ile kaplanmıştır. Klişe çekileceği zaman koruyucu pvc tabaka kaldırılıp işlem yapılmalıdır.

Tampon baskı klişesi yapımından kısaca bahsedecek olursak eğer; tampon baskı klişesi ve baskısı yapılacak işin filmi ile birlikte uv ışıkta poz verilir. Daha sonra su ile açma banyosu yapılır ve kurutulur. Gerekli yerlere rötüş yapılarak tekrar kurutulur. Sonra asit banyosuna atılır asit indirme işlemi gerçekleştirilir. Asit yerine daha az zararlı demirüçklorür de indirmede kullanılabilir.

Hazırlanan tampon baskı klişesi tampon baskı makinesinde yerine yerleştirilir ve gerekli ayarlar yapıldıktan sonra baskıya geçilebilir.

Şahiner tampon baskı klişeleri çizilmeye dayanıklı çelikten yapılmıştır.

Garanti UltrasonikKapat
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi
Tamam