Markatescilim

Sprey Hattı (Yüzey Temizleme Hattı)

1
yıl
Sprey Metal Elektrostatik Toz Ve Yaş Boyama Sistemleri
Türkiye / İstanbul / Ümraniye
Esenşehir Mahallesi Nato Yolu Caddesi Özfiliz Sokak No: 8 Ümraniye / İstanbul
İlan Kodu :M-387386
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :Fiyat Sor
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiSprey Metal
Model :Sprey
Üretim Yılı :2019
Görüntülenme :128
Güncellenme Tarihi :12 Ara 2019
İlan Açıklaması

Sprey Hattı ; konveyör üzerine asılmış parçaların ön işlem gerektiren ya da malzemelerin kimyasal püskürtme yöntemi ile ring borularından geçen basınçlı kimyasalın nozullar yardımı ile malzemenin yüzeyini tarayarak yağının alınıp korozyona karşı daha da dayanıklı hale getirilmesi istenilen durumlarda sprey hatlarının kurulumu gerçekleştirilir.

İstenilen tuz testi dayanımlarına göre sprey hattı banyo sıralaması ön işlem kimyasalının temin edildiği firma tarafından tavsiye edilmesi ile belirlenir. Proses tankları, ring boruları, pompalar varsa sıcak su eşanjörü, damlama tavaları, tünel malzemesi, ekipman ve diğer ürünler kimyasalın içeriğine göre belirlenen kalitede paslanmaz çelik malzemeden imal edilir.  Kimyasal proses tankları sızdırmaz bir şekilde argon kaynağı ile birleştirilir. Tüneli oluşturan paneller ise kaynaksız ve vidasız bir şekilde birbiri içerisine geçirilerek kimyasala dayanıklı bir mastik ile birleştirilir. Gerek görülen durumlarda malzemenin sprey hattı çıkış noktasına malzeme yüzeyinde kalmış kimyasal sıvının tekrar bir önceki proses tankına yönlendirilmesi ve sprey hattından çıkan malzemenin kurutma fırınındaki ısıl yükünü azaltmak maksatlı hava duşu ilave edilebilir.

Günümüzde seri imalat yapan, ürettiği mamullerin kalitesini arttırmak, kullanım ömrünü uzatmak, dış ortam etkilerinden korumak ve boya öncesi yüzey hazırlığının eksiksiz olmasını isteyen herkes Sprey Hatlarına ihtiyaç duymaktadır.

Markatescilim
ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi
Tamam