Entermak

Yarı Otomatik Kare Şişe Etiketleme Makinası (YERLİ ÜRETİM)

8
yıl
Renas Makina ve Otomasyon Sistemleri
Türkiye / İstanbul / üsküdar
Ünalan Mah. İsmetpaşa Cad. Polat İş Merkezi NO:3/5 ÜSKÜDAR / İSTANBUL
İlan Kodu :M-386879
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :13.000 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiRenas Makina
Model :M-100
Üretim Yılı :2020
Görüntülenme :577
Güncellenme Tarihi :06 Nis 2021
İlan Açıklaması

 

Yarı Otomatik Etiketleme Makinası M-100

 

 

 

 • Renas M-100 Yarı Otomatik Köşeli ve Düz Etiketleme Makinası

 

özellikle köşeli ve düz yüzeyli ambalajların etiketlenmesi için tasarlanmıştır. Yassı veya tam köşeli ambalajlarınızı  çift taraflı (örneğin ön ve arka) etiketleme ihtiyaçlarınızda da, ön ve arka etiketleri ard arda bastırarak kullanabilirsiniz.

Renas M-100 Yarı Otomatik Köşeli ve Düz Etiketleme Makinası

önce etiketi transfer kağıdından sıyırır, daha sonra sıyırdığı etiketi bir vakum pompası yardımıyla yapıştırma kalıbının üzerine transfer eder,  bobinden ayrılarak, yapıştırma kalıbının üzerine transfer olan etiket, daha önceden, ambalajınıza göre ayarladığınız hizalama bariyerlerine dayadığınız ambalajınıza yapıştırır. Toplamda 3 aşamadan oluşan bu işlem makinamız tarafından son derece hızlı yapılır. Tek taraflı yaptığınız etiketlemelerde dakikada 35-40 adet kapasiteye ulaşabilirsiniz.

Renas M-100 Yarı Otomatik Köşeli ve Düz Etiketleme Makinası

%100 yerli üretim bir makinadır. Tüm üretim aşamaları kendi tesislerimizde gerçekleşmektedir. Makinamızda üretimlerinize özel değişiklikler yapabiliriz.

Renas M-100 Yarı Otomatik Köşeli ve Düz Etiketleme Makinasının

etiket değişimleri ve ayarları sonderece kolaydır. Birkaç dakikada da farklı bir etiket çeşidinde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Renas M-100 Yarı Otomatik Köşeli ve Düz Etiketleme Makinasının

vakum motoru sessiz ve güçlüdür. Çalışma gürültüsü, çalışan personele rahatsızlık vermez.

Renas M-100 Yarı Otomatik Köşeli ve Düz Etiketleme Makinası 

her şeyiyle A++ sınıfı çok az enerji ve hava harcayan bir makinadır. Çevre ve gürültü kirliliği oluşturmaz.

Renas M-100 Yarı Otomatik Köşeli ve Düz Etiketleme Makinasının 

tüm modelleri PLC kontrollüdür, makinamızda, makul fiyatlarla, etiketinize ve üretiminize özel değişiklikler yapabiliriz. Ayrıca yine makinamız, step motor ile tahriklendirilmektedir.

Renas M-100 Yarı Otomatik Köşeli ve Düz Etiketleme Makinasında

bulunan tanıtma özellikli fiber optik sensor sayesinde makina etiketlemeyi her zaman sizin ayarladığınız yerde bitirir. Makinamızın üzerinde bulunan fiber optik sensor, şeffaf etiketlere uygun değildir. Ancak, tasarımda yapılabilecek, küçük değişiklikler ile standart sensor ile rahatlıkla şeffaf etiketlerde çalışabilirsiniz.

Renas M-100 Yarı Otomatik Köşeli ve Düz Etiketleme Makinası 

servis tarafından kurulum gerektirmeyen bir makinadır. Çalışmaya başlamak için, havasını ve elektriğini bağlamanız yeterlidir. 

Renas M-100 Yarı Otomatik Köşeli ve Düz Etiketleme Makinası 

tüm üretim hatalarına karşı 1 yıl boyunca garantilidir. Tamir ve bakım işlemleri kendi servisimizde, kendi yetkili personelimiz tarafından yapılmaktadır. Arıza durumunda, ürünü kargoya vermeniz yeterlidir. 

Renas M-100 Yarı Otomatik Köşeli ve Düz Etiketleme Makinası 

GMP, ilaç üretim ve FDA gıda normlarına uygun bir makinadır. Ayrıca iş güvenliği kanununa da uygundur. Tüm hijyen gerektiren üretimlerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Renas M-100 Yarı Otomatik Köşeli ve Düz Etiketleme Makinasının

üretimlerinizi kolaylaştırılmak için sunulan birçok opsiyonu bulunmaktadır.

Şeffaf Etiketler için sensor; Bu opsiyon sayesinde, tüm şeffaf etiket türlerinde rahatlıkla çalışabilirsiniz. Üretimden sonra da eklenilebilen bu özelliğin fiyatı 550 USD dir.

Ambalajınıza Sabitleme Kalıbı; Üretimden sonra da eklenile bilinen bu opsiyon sayesinde, özellikle oval, elips ve farklı şekillerdeki şişelerin veya kavanozların sürekli olarak etiketi aynı yere yapıştırmasını sağlayabiliriz. Her kalıp başına ücretimiz: 250 ₺ dir. Ancak bu fiyat çok zor, sorunlu ambalajlarda farklılık gösterebilir.

Genişliği ve boyutu arttırılabilir etiket tutucu kalıp; Üretimden sonra eklene bilinen bu opsiyon sayesinde, standart boyutlardan daha büyük olan etiketlerinizi makinamızda çalışabilirsiniz. Bu opsiyon için fiyat farkı kalıp boyutuna göre değişiklik göstermektedir.

Çok Fonksiyonlu Dokunmatik Operatör Paneli; Üretimden sonra da eklene bilinen bu opsiyon sayesinde, makinamız birçok yeni özelliğe kavuşmaktadır. Örneğin, şeffaf etiketlerde, sensor ihtiyaç duymadan, çalışabilirsiniz. Etiket kuyruğunu ekrandan ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, hedef adetler belirleyebilir, üretimlerinizi buradan takip edebilirsiniz. Standart program ile birlikte bu opsiyonun fiyatı 455 USD dir. 

M-100 Yarı Otomatik Etiketleme Makinası Teknik Özellikleri

 

 

 • Model:

  M-100 Yarı Otomatik  Etiketleme Makinası

  Marka

  Renas

  Menşei

  Türkiye

  Kapasite

  Dakikada 40-60 adet Arası

  Etiket Genişliği

  10-120mm

  Etiket (masura) Kuka Çapı

  75mm

  Maksimum bobin genişliği

  300mm

  Gerekli Hava Basıncı

  0.4  ~ 0.6MPa

  Güç Kaynağı

  220V 50Hz

  Boyutlar

  30X20X40 Cm

  Ağırlık

  30kg

 •  
 •  
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi
Tamam
ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat