Markatescilim

Gezer Vinç Arabası

Arnikon Mühendislik Vinç Sistemleri
Türkiye / Konya / Selçuklu
3.org. San. Bölgesi 15. Sk. No:9/1
İlan Kodu :M-386878
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :21.000 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiArnikon
Model :Vdh-05
Üretim Yılı :2019
Görüntülenme :301
Güncellenme Tarihi :30 Eki 2019
İlan Açıklaması

Gezer vinç arabaları ve gezer vinç yürüyüş takımları, yarı mamul olarak fabrikamızda imal edilip müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Bir mühendislik ürünü olan VDH serisi vinç arabalarımız estetik görünüşü ve performans değerleri ile muadillerinden oldukça üstündür.

Kaldırma ve yürütme gruplarında vinç için özel olarak tasarlanmış monoblok gövde redüktörler kullanılmaktadır. Tamamen yerli tasarım ve imalat ürünüdür. Her türlü şartlara göre dizayn edilebilen VDH serileri en zor şartlarda bile istenilen performansı ortaya koyabilmektedir. Bugün en çok sıkıntının yaşandığı galvaniz haneler ve haddehanelerde dahi müşteri memnuniyetini sağlayabilmiş bir tasarımdır.

Gezer köprülü tavan vinçleri, portal vinçler, pergel vinçler, monoray vinç arabaları, gezer vinç arabaları, transfer arabaları, yük asansörleri, caraskallar, gezer vinç ya da portal vinç yürüyüş takımları gibi standart vinç sistemlerinin yanı sıra, galvanizhane vinçleri, tersane vinçleri, metrolar için şaft vinçleri, otomasyonlu vinçler, konteyner vinçleri, gemi vinçleri, liman vinçleri, güç santrali vinçleri gibi özel mühendislik hizmeti gerektiren proses vinçleri, Arnikon vinç sistemlerinin müşterilerine sunduğu hizmetlerdir.

Ayrıca; radyo frekanslı vinç uzaktan kumandaları, kapalı bara sistemleri, kablo sarma tamburları, vinç sirenleri, limit anahtarları, enerji aktarma ve taşıma sistemleri, kablo taşıma sistemleri, elektrohidrolik yada elektromanyetik vinç frenleri gibi elektrikli gezer vinç sistemlerine dair her ne varsa Arnikon mühendislik ürün yelpazesindedir. Konya, Ankara, İstanbul, Kocaeli, İzmir, Kayseri, Antalya, Bursa gibi bir çok ilde servislerimiz ve yedek parça istasyonlarımız olduğu gibi Türkiyenin hemen her köşesinde çalışmakta olan vinç sistemlerimiz mevcuttur.

Markatescilim
Garanti UltrasonikKapat
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi
Tamam