Entermak

Terazili Dolum Makinası ( Ayaksız) Yerli Üretim

7
yıl
Renas Makina ve Otomasyon Sistemleri
Türkiye / İstanbul / üsküdar
Ünalan Mah. İsmetpaşa Cad. Polat İş Merkezi No:3/5 Üsküdar / İstanbul
İlan Kodu :M-385721
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :9.200 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiRenas Makina
Model :RYD-T120
Üretim Yılı :2020
Görüntülenme :688
Güncellenme Tarihi :22 Eki 2020
İlan Açıklaması

 

YARI OTOMATİK TERAZİLİ DOLUM MAKİNASI

                       RYD-T 120 Serisi Makinalarımız ile Piyasada Satılan Çin Malı Benzer Makinalar Arasındaki Farklar;

 

Özellik: Çin Üretimi %100 Yerli Renas Makina Üretimi
Gövde 301 Düşük Kalite Sac 304 Paslanmaz
Gövde Sacı Kalınlığı 0,5 mm 1,5 mm
Gösterge Ekranı Kristal Number Display Fonksiyonel LCD
Vibrasyon Trafosu Alüminyum Sargı Bakır Sargı
Alt Taban Sacı Galvaniz 304 Paslanmaz
Ara Katman Sacları DKP 304 Paslanmaz
Ayaklı Modellerde  Profil  1mm 301 profil 2mm 304 profil
Makina Ağırlığı 18 -20 kg 45 kg
     

 

Renas RYD-T 120 Yarı otomatik terazili dolum makinası  Günlük 5000 adete kadar yapacağınız yapışmayan toz türler, kristal ürünler, granül ürünler v.b. ürünlerin dolumunda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Makinamız, tartım kefesine sığması kaidesiyle ürünün hacmine bağlı olarak 50 gr dan 2000gr'a kadar dolum yapabilir. Dolum kefesini vibrasyon sistemi ile beslediği için, akış sorunu olan ürünlerinizde dahi rahatlıkla tartım yapabilir. 


Renas RYD-T 120 Çalıştırken Havaya ihtiyaç Duymaz. Makinamız, çalışması sırasında kesinlikle havaya ihtiyaç duymaz. Bu sebeple  emsal makinalardaki gibi birde kompresör almanız gerekmez. Cep telefonunuzu şarj ettiğiniz prizde rahatlıkla çalıştırabilirsiniz.  Tartım kefsinin boşaltım kapağı elektrikli bir motor tarafından tahriklendirilerek açılır. Çalışma gürültüsüde yine hava gerektirmediği için emsal makinalara göre daha azdır. 

Renas RYD-T 120 Akıllı Ürün Hacmi Tanıma Sistemine Sahiptir.. Renas RYD-T120'i kontrol eden akıllı mikro işlemcili kontrol kartı, ürününüzün stabil olarak dolumunu yapabilmek için birkaç kez ürünün akış hızını dener, ürünün stabil gramaj verebilmesi için ürünün dökülme hızını hesaplar ve bir sonraki doluma daha hassas olarak devam eder. Bu özellik sayesinde makinamız emsal makinalara göre çok daha hassas gramajlama yapar, ürün boşaltım kanalı ayarları iyi yapılmış bir makinada dolum hassasiyeti 2,5 kg'de bile 1 gr civarında olacaktır.  

Renas RYD-T 120 Tüm Parçaları Sus 304 Paslanmaz Çelikten Üretilmiştir. RYD-T120 Tamamen Paslanma Çelikten Üretilmiştir. Makinamıza Temas eden ve etmeyen Tüm yüzeyler Sus304 Paslanmaz Çeliktir. Makina GMP, FDA normlarına uygudur. Makinanın iç tabanıda paslanmaz çeliktir, bu özelliği sayesinde, içine dökülen ürünleride tekrar kullanabilirsiniz. 

Renas RYD-T 120 Emsallerine Göre Daha Az gürültü ile Çalışır. RYD-T120 emsal makinalara göre daha az gürültü ile çalışır, özel yay sistemi sayesinde, çalışma sırasında rahatsız edecek düzeyde gürültü çıkartmaz, özellikle apartman altında çalışan imalathaneler için uygun bir makinadır.

Renas RYD-T 120 A++ Sınıfır Bir Makinadır. Makinamız diğer birçok makinamız gibi düşüş güç tüketimine sahip bir makinadır, sadece 150 W elektrik tüketir, 

 

Renas RYD-T 120 Portatif ve Rahat taşınabilir Olarak Tasarlanmıştır. RYD-T120 Masaüstü kullanımda kullanılmak üzere RYD-T125 modelinin ayaksız versiyonudur. Tek makina ile birçok işde rahatlıkla çalışabilirsiniz. 
 

Renas RYD-T 120 %100 Yerli imalattır. RYD-120 %100 Yerli imalattır. Makinamızın tüm üretim aşamaları Renas Makina bünyesinde gerçekleşmektedir.
 

Renas RYD-T 120 Dünyanın Her Tarafına Nakledilecek Şekilde Ambalajlanmaktadır. RYD-T120 Loadcell Sabitleme ve vibrasyon sabitleme vidaları sayesinde, Nakliye sırasında zarar görmez, Makinamız 11mm kalınlığında ahşaptan üretilmiş sandık içerisinde satışa sunulmaktadır. Makina nakliye sırasında gelebilecek harici darbelere karşı tam emniyet içerisindedir, Nakliye sırasında, makina ile birlikte gelen sabitleme vidalarının takılması ve ahşap sandıkta sevk edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde, oluşabilecek hasarlar garanti kapsamına girmemektedir. 


Renas RYD-T 120 Fonksiyonel Kolay Kullanım Menüsüne Sahiptir. RYD-T120 Fonksiyonel Kolay Kullanım Menüsüne Sahiptir. Bu Menü sayesinde 3 farklı vibrasyon hızında çalışabilirsiniz. Ayrıca Kaç adet ürün doldurduğunuzu, hedeflenen gramaj miktarını değiştirme v.b. birçok ayarı kolaylıkla yapabilirsiniz. Hedeflediğiniz üretim adedine ulaştıktan sonra, tek bir tuşa basarak ürün besleme bunkerine kalan tüm malı boşaltabilirsiniz. 
 

Renas RYD-T 120 Kolaylıkla Yeniden Sık Sık kalibrasyon Yapabilirsiniz. . RYD-T120 iki dakika gibi kısa bir sürede kolaylıkla kalibre edilebilir. Kalibrasyon yapabilmek için çok fazla bir teknik bilgiye ihtiyaç bulunmamaktadır. internette bulunan kalibrasyon videomuzu izleyerek, teknik elemana ihtiyaç duymadan kolaylıkla kalibre edebilirsiniz. 
 

Renas RYD-T 120 Geniş Dolum Hacmine Sahiptir. . RYD-T120 50gr ile 2000 gr arasında rahatlıkla dolum yapabilecek şekilde tasarlanmıştır. 

 

Renas RYD-T 120 Çalışma Şekli; 

1) Ürünü 40L hacmindeki ürün besleme bunkerinden tartım kefesine malı döker,
2) ilk iki yada 3 dolumu gerekli dolum hızını öğrenmek için rastgele yapar,
3) hedef gramajı yakaladığında kısa bip, geçtiğinde veya eksik kaldığında uzun bip sesi yapar,
4) tartım bittikten sonra, pedala basmanızı bekler, siz pedala basana kadar yeni tartım yapmaz,
5) pedala bastığınızda ürün boşaltım kapağı açar ve üzerindeki gramaj sıfır yada sıfıra yakın olana kadar kapağı açık tutar.
6) Kapak kapandıktan sonra, vibrasyon tekrar çalışarak,  yeniden tartım yapar,
7) Dolum sırasında ürün besleme bunkerindeki ürün azalıp, vibrasyon gücü fazla gelirse, çalışması gereken vibrasyon hızını hassas yapamadığı dolumdan sonra yeniden ayarlar ve hedef gramaja en yakın gramajı tutturana kadar, değişik vibrasyon hızlarını dener. 
8) Ürün besleme bunkerinde ürün biterse, belli bir süre daha vibrasyonu devam ettirir, gramajı eğer tamamlayamıyorsa, uzun bir bip sesi yaparak, dolumu durdurur ve siz pedala basıp tartım kefesindeki ürünü boşalttıktan sonra tekrar başlat tuşuna basana kadar yeniden tartım yapmaz. 

 

 

Renas RYD-T 120 Opsiyonel Özellikler; 

  • Genişletilmiş Ürün Besleme Bunkeri: RYD-T120'in Standart bunkeri 40lt dir ancak ihtiyacınız doğrultusunda 80 Lt ye kadar genişletilebilir.  
  • Daraltılmış Ürün Boşaltım Ağzı: RYD-T120 'in ürün boşaltım ağzına sizin ambalajınıza göre ek ağız imal edilebilmektedir.  

 

 

 

Terazili Dolum Makinası

Yarı Otomatik Terazili Dolum Makinası RYD-T120
%100 Yerli imalat Türk Malı

Granül Dolum Makinası Tanıtım Videosu

 

 

Renas RYD-T120 Yarı otomatik granül dolum makinası

ilir. 

Tip: Yarı Otomatik  Granül Dolum Makinası
Model: RYD-T120
Kapasite 500-1000 Adet/ Saat
Dolum Aralığı  25gr- 2000gr(ayarlanabilir)
Güç Tüketimi 150w
Net Ağırlık 40 Kg
Voltaj

 

Markatescilim
EntermakKapat
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi
Tamam