Markatescilim

Zemin Temizleme Makinası - Surena

6
yıl
Tektem Makina
Türkiye / İstanbul / Ümraniye
Esenşehir Mahallesi, Fazıl Sk. No:23, 34776 Dudullu Osb/
İlan Kodu :M-385035
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :3.850 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiTektem Makina
Model :SURENA E3501
Üretim Yılı :2019
Görüntülenme :176
Güncellenme Tarihi :18 Ağu 2019
İlan Açıklaması

SURENA ZEMİN TEMİZLEME MAKİNESİ

 

Surena E3501 Yer Silme Temizlik Makinası sert zeminler için (1500 metre kareye kadar) sert zemin temizliği yapmak için kullanılmaktadır. Uygun fiyatları ile en çok tercih edilen modellerden biri olan Surena E3501 modeli sıyırıcı vakum lastiği, kirli ve temiz su tankı kapasitesi ile son derece pratik bir yer silme, temizlik arabası ve zemin temizleme otomatıdır.

SURENA yer silme makinesi çalışma sisteminde bir adet temiz su tankı ve ayrıca bir tane kirli su tankı mevcuttur. Deterjanlı suyu zemin üzerinde dağıtıp aynı anda fırçalama işlemi yaparak çok iyi yıkadıktan sonra yüksek vakumlama gücüyle kirli suyu içine çekerek sağlıklı ve pürüzsüz bir temizlik yapar.

Surena E 3501 elektrik kablolu yer silme makinası; genel olarak fabrikalar, eğitim binaları, sağlık birimleri, belediyeler, kapalı spor salonları, galeri ve sergiler, alışveriş merkezleri, servisler, garajlar, hava alanları, otel ve pansiyonlar, restoranlar, temizlik firmaları, kamu kurumları ve sert zemin gereksinimi olan tüm alanlarda zemin temizleme makinesi olarak kullanılır.

Surena Sert Zemin Temizleme Makinesi Özellikleri

  • Yüzey ve zemin temizliğinde yüksek bir kapasite sağlar.

  • İşçilik, kimyasal ve sudan % 85'e varan tasarruf sağlar.
  • Tek bir geçişte, otomatik bir biçimde sabunlu suyu zemin üzerinde dağıtır, aynı anda fırçalama işlemi ve yüksek vakumlama gücüyle etkin temizlik sunar.
  • Şarjlı modellerde bir defa şarj ile Üç dört saat süreli kullanım imkânı, saatte 1000-3000 metrekare civarı temizleme yapabilen çeşitleri bulunmaktadır.
  • Elektrikli, şarjlı, sürmeli ve binicili modeller.
  • Hastaneler, plazalar, süper marketler, okullar, oteller, v.b. geniş alanlar için tasarlanmış ve üretilmiştir.

**FİYATA KDV DAHİL DEĞİLDİR.

TelcisanKapat