TÜYAP Konya Fuarcılık A.Ş.

Sessiz Kompresör - Dental Kompresör - 300 Lt- 45 Db Ses - Skomp.

Skomp - Sessiz Kompresör
Türkiye / İstanbul / Ümraniye
Küçüksu Cad. İstanbul Plaza No:107/b
İlan Kodu :M-383428
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :8.500 TL
Üretim Tipi :Özel Üretim
ÜreticiSkomp
Model :S60
Üretim Yılı :2018
Görüntülenme :127
Güncellenme Tarihi :03 Ara 2018
İlan Açıklaması

**3 HP MOTOR - 45 DB SES - 220 V - **

S KOMP. sessiz ve yağsız kompresörün teknolojik kabin izalasyonu sayesinde ses seviyesinin 35-40 db arası olması, kullanılan hava rezerv tankının içi paslanmaz epoksi anti-bakteriyel boya ile kaplı, hava rezerv tankı ve diğer bileşenlerin CE sertifikalı olması sağlık sektörü vb. alanlarda rahatça kullanılmasını sağlamaktadır. Üstünde opsiyonel olarak sunulan kurutma ve şarlandırma üniteleri solunabilir hava kalitesi sunmaktadır.

S KOMP. Sessiz ve yağsız kompresör, yüksek verim ve performansı istenilen tüm işletmelerde rahatlıkla kullanılabilir uygulama alanları genellikle sağlık sektörü ve yağsız çalışma alanları olan her yerde uygundur. Küçük ve orta büyüklükteki diş klinikleri, diş hastanaleri ve protez diş laboratuvarları, reklamcılık sektörü ve ofset baskı matbaaları, cerrahi operasyon merkezleri, ameliyathaneler, kuyumcu atölyelerinde ve küçük hobi tarzı imalathalerindekullanılmaktadır.

S KOMP sessiz ve yağsız kompresör, yüksek üretim teknolojisi, performansı ve çok düşük bakım maliyetleri ile kendisini kısa sürede amorti eder.

ÜRÜNLERİMİZİN ÇEŞİTLERİ İÇİN BİZİ ARAYINIZ.

AÇIK VE KASALI MODELLERİMİZ İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat