Doypack Otomatik Poşet Yapıştırma Makinası Tarih Kodlamalı ( İTHAL ÜRÜN)

8
yıl
Renas Makina ve Otomasyon Sistemleri
Türkiye / İstanbul / üsküdar
Ünalan Mah. İsmetpaşa Cad. Polat İş Merkezi NO:3/5 ÜSKÜDAR / İSTANBUL
İlan Kodu :M-383336
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :580 $
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiRenas Makina
Model :FRD-1000 III P
Üretim Yılı :2021
Görüntülenme :1884
Güncellenme Tarihi :18 Oca 2022
İlan Açıklaması

Renas FRD-1000-3 özellikle seri poşet yapıştırma ve okunaklı bir tarih kodlama işleminin gerekli olduğu imalatlar için tasarlanmıştır. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için paketleme makinasından bir önceki adımdır. Makinamızın en büyük özelliği, yapıştırma bölümüne entegre 2 satır mürekkepli kodlama sistemidir.  Emsal poşet yapıştırma yöntemlerine göre, çok daha seri ve sorunsuzdur.  

 

FRD-1000-3 P Seri Poşet Yapıştırma Makinası Videosu

Makina videosu FRD 900 Modeline aittir. Anca Çalışma mantığı tamamen aynıdır.

FRD-1000-3 Poşet Yapıştırma Makinası Özel yapıştırma genişliği

Renas FRD-1000-3 ün  özel yapıştırma sistemi sayesinde, ürününüz  Yapıştırma(mühürleme) yapılan yerden asla sızdırmaz yada hava almaz.. Renas FRD-1000-3 ün yapıştırma izi 13 mm kalınlığındadır. Görsel olarak, eritmeli makinalara göre çok daha zariftir.

 

FRD-1000-3 Tarih Kodlamalı Poşet Yapıştırma Makinası ile Bir Çok Ölçüde Çalışın;

Renas FRD-1000-3 sonsuz dönüş yapan yapıştırma merdaneleri sayesinde,  1 cm genişlikten 3 mt genişliğe kadar tüm ısı ile yapıştırma işlemlerinizde kullanılabilir.  Ayrıca ayarlanabilir konveyör yüksekliği ve genişliği sayesinde, birçok farklı yükseklik ve hacimdeki ürünü paketleyebilirsiniz.
 

FRD-1000-3 Seri Poşet Yapıştırma Makinası ile Tüm Ambalaj Çeşitlerinde Çalışın!

Renas FRD-1000-3 ısı ile yapışma özelliği olan tüm ambalaj çeşitlerinde sorunsuz olarak çalışır. CPP, PP, PE, Plastik poşetler, Triplex, Dublex, Monoplex Folyo çeşitleri, Laminasyonlu kağıt türleri, Hastahanelerde kullanılan otoklav(steril) kağıtlar ve torbalar, Çay filitre kağıdı, Laminasyonlu tela, Patpatlı poşet türleri gibi Isı ile yapışan tüm ambalaj çeşitlerinde sorunsuzca çalışır. 
 

FRD-1000-3 Poşet Yapıştırma Makinası ile Rezistans Teli Değiştirmeye Son;

Renas FRD-1000-3 eritme ile poşet yapıştıran makinalarda olduğu gibi, sürekli resistans teli kopması problemi yaşatmaz, uzun süre sorunsuzca kullanabileceğiniz fişek resistans ve ısıl çene sistemi sayesinde, yapıştırma kalitesi yüksek ve sorunsuz üretim yaparsınız.. 
 

FRD-1000-3 Tarih Kodlamalı Poşet Yapıştırma Makinası Yapıştırma Hattına Entegre Fan;

Renas FRD-1000-3 de bulunan yapıştırma hattına entegre fan sayesinde, mühürleme işleminden sonra poşetin mühürlenen yeri  soğutularak, şekil bozukluğu ve görüntü kirliiğine engel olunur. 
 

FRD-1000-3 Seri Poşet Yapıştırma Makinası Hem Yapıştırır Hemde Tarih Kodlar; 

Renas FRD-1000-3 'ye bütünleşik olarak çalışan kodlama sistemi sayesinde, ürününüzün yapıştırma yapılan bölgesine 2 satır toplamda yaklaşık 30 karakter kodlama yapabilirsiniz. Ayrıca makinanın kodlama sisteminde bulunan kodlama noktası ayarı sayesinde kodlamayı her zaman yapıştırma noktası üzerinde sizin belirlediğiniz konuma yapar. Kodlama şekli son derece okunaklı ve görünürdür. Tüm son kullanma, minimum dayanma, tavsiye edilen tüketim tarihi yönetmeliklerine uygundur. Makinamız ile birlikte gelen sayı setinde  yeterince sayı ve SKT, URT, PRT harfleri ücretsiz olarak verilmektedir. Diğer harf ihtiyaçlarınızı çok makul fiyatlara yine firmamızdan halledebilirsiniz. Bir mürekkep topu iyi ayar yapılınca ile ortalama 25000 adet ürünü kodlayabilirsiniz.  

 

FRD-1000-3 Tarih Kodlamalı Seri Poşet Yapıştırma Makinası Yıllarca Sorunsuz..

Renas FRD-1000-3  günde 5000 adetin altında üretim yapacak işletmeler için tasarlanmıştır. Gerekli kullanım şartları sağlandığında, uzun yıllar sorunsuzca işletmenize hizmet eder.  

 

FRD-1000-3 Tarih Kodlamalı Poşet Yapıştırma Makinası Diğer Özellikler

 

⦁    Renas FRD-1000-3 sağlam elektrik sistemi ve kaçak akıma karşı topraklanmış şasesi sayesinde uzun yıllar işletmenizde üretimlerinize hizmet eder.

⦁    Renas FRD-1000-3  6331 sayılı iş güvenliği kanununa uygun bir makinadır. Ekstra bir tadilat gerektirmez. 

⦁      Renas FRD-1000-3  GMP  şartlarına uygun bir makinadır, ürüne temas eden noktalar gıdaya uygun prinçten  üretilmiştir. 

 


Bol ve Ucuz Yedek parça;

Renas FRD-1000-3  yanında yedek olarak ücretsiz gelen bakım ve yedek parça seti sayesinde uzun süre sorunsuzca hizmet eder..  Garanti süresi bitiminde de Renas FRD-1000-3 ün yedek parçaları stoklu olarak elimizde bulunmaktadır. Yedek parça fiyatları son derece maküldür. Makinamızla ücretsiz olarak gelen dikey modele dönüşüm seti sayesinde ister yatay, ister dikey konumda kullanabilirsiniz.

 

Renas FRD-1000-3  Fabrikasyon Hatalara Karşı 1 yıl Boyunca Renas makina garantisi altındadır. Firmamız bu makinalarda diğer firmaların ithal ettiği makinalara da ücrete tabi olarak teknik servis vermektedir. Elimizde tüm marka ve modellerin parçaları genelde stoklu olarak bulunmaktadır. 
 

Diğer FRD serisi Makinalar'dan Ne Farkı Var?

Renas FRD-1000-3 satışını ve teknik servisini yaptığımız diğer FRD Serisi Makinalardan ayıran en büyük özelliği, Mürekkepli tarih kodlamalı  modeller arasında en hesaplı fiyata sahip olmasıdır. günde 5000 adetten daha az yapıştırma yapacaksanız makinamız sizin için doğru seçimdir.  Günlük 5000 adetten fazla yapacağınız üretimleriniz, makinanın günde 8 saatten daha fazla çalışması gereken üretimleriniz  için, Renas FRD-1100 modelini tavsiye ederiz. 

  

FRD-1000-3 Otomatik Poşet Yapıştırma Makinası Teknik Özellikler

Tip: Otomatik Tarih Kodlamalı Poşet Yapıştırma Makinası
Model: FRD1000-3
Güç Kaynağı 110/220v - 50 Hz
Güç Tüketimi 800w
Mühürleme Hızı 6-12m/dakika
Yapıştırma Sıcaklık Aralığı 0-300 C
Konveyör Taşıma Kapasitesi 5kg
Menşei PRC
Kodlama Tipi Mürekkep Kodlamalı 3 satır
Şasi

Statik Boyalı Çelik

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi
Tamam
TelcisanKapat