Entermak

Hja58 Uygun Fiyatlı 24v Dc 6000n 150mm Lineer Aktüatör, Linear Actuator Mepateknik

Mepa Teknik Ltd.şti.
Türkiye / İstanbul / Ümraniye
MADENLER MH. ATABARI SOKAK NO:12 ÜMRANİYE
İlan Kodu :M-383212
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :395 TL
Üretim Tipi :Özel Üretim
Görüntülenme :540
Güncellenme Tarihi :20 Eki 2020
İlan Açıklaması

Uygun Fiyatlı Lineer (Elektrikli)Aktüatörler

HJA58 24V DC IP206000N 100mm - Gri (1 Adet)

HJA58 24V DC IP206000N 150mm - Gri (4 Adet)

HJA58 24V DC IP206000N 200mm - Gri (25 Adet)

HJA58 24V DC IP206000N 150mm - Siyah (2 Adet

HJA12 24V DC IP206000N 150mm - Siyah (2 Adet)

HJA5 24V DC IP206000N 100mm - Gri (3 Adet)

HJA5 24V DC IP206000N 155mm - Gri (6 Adet)

Ürünler sıfır olup stok temizliği adına piyasa fiyatından

%50daha uygun fiyata listelenmiştir.

Ürün fiyatlarına K.D.V. dahil değildir, kargo ücreti alıcıya aittir.


MEPA TEKNİK MAKİNA SANAYİ VE LTD.ŞTİ., 2008 kuruluşyılından itibaren, on yılı aşkın süredir tecrübesi ile medikal, endüstriyelotomasyon ve mobilya sektörüne hizmet vermektedir.

Dünyaca bilinen markaların Lineeraktuatörleri , elektromanyetik kavrama ve frenlerinin,yana vedairesel açılır bahçe kapı motorları, üretici firmalarının Türkiye geneldistribütörüdür.

Şirketimiz güçlü stok yapısı ile bir çok ürününaynı gün sevkiyatını yapabilmektedir. 2014 yılından itibaren 1000m2 kapalıalanı olan yeni binamızda müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi planlıyoruz.

Siz, sayın müşterilerimizle büyüyerek nice onyıllara birlikte çalışmak dileğiyle...

Daha detaylı bilgi ve projelerinize özel çözümleriçin web sitemizi ziyaret ediniz.

Lineer Aktuatörler

MepaTeknik otomasyonun daha kolay, daha pürüzsüz ve dahaverimli olmasını sağlayan teknolojilere öncülük ediyor. Elektrikli lineeraktüatörler serimizle, sayısız imalat endüstrisi için özel tasarımgereksinimlerini karşılayabiliriz. Tüketiciler ve endüstriler için hayatıkolaylaştıran lineer çalıştırma sistemlerinde uzmanlaştık. Aşağıda tam ürünlistelememize bakın ve MepaTeknik ürünlerinin üreticilerin nasıl yüksekkaliteli son ürünler oluşturdukları konusunda nasıl devrim yaptıkları hakkındadaha fazla bilgi edinin.

Kolon Motorlar

Kaldırma kolonları medikal uygulamalarda yaygınolarak kullanılmaktadır.

MepaTeknik teleskopik kaldırma kolonları, dikeyhareket gerektiren yükseklik ayarlı ofis, endüstriyel ve tıbbi ekipman için enuygun olanlarıdır. Kolonlarımız, masa ve tıbbi yatak gibi üretilen ürünlerdesessiz ve yumuşak hareket için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Aşağıdatam ürün listelememize bakın ve doğrusal aktüatörler, faydalar ve uygulamalarhakkında daha fazla bilgi edinmek ve bu ürünler için MepaTeknik lineeraktüatörlerinin neden en iyi seçim olduğunu öğrenmek için bize ulaşın.

Redüktörlü Motorlar

MepaTeknik, elektrikli aktüatör sistemlerine vebileşenlerine ek olarak, MepaTeknik kontrol kutularıyla mükemmel uyumlu birdizi dişli motoru dağıtır. Ürünlerimiz, ayarlanabilir masalar veya diğerendüstriyel ekipmanların üretimi için ekonomik bir çözüm olarak üretilmiştir.

Kontrol Kutuları

MepaTeknik şu anda üreticilerin uygulamaları içinmükemmel bir uyum sağlamak için çok çeşitli kontrol kutuları tedarik ediyor.Uygulamanın gerekli bileşenlerine ve işlevlerine bağlı olarak, tüm sistemdenbeklenen çeşitli hareketleri yönetmek için özelleştirilmiş yazılım yazılabilir.MepaTeknik kontrol kutuları, ev mobilyaları, işyeri ergonomisi, medikaluygulamalar ve endüstriyel uygulamalar gibi sektörler için tasarlanmıştır.

Güç Kaynakları

Üreticiler için elektrikli lineer tahriksistemlerinin önde gelen sağlayıcısı olarak, tüm sistemi tamamlamak içingereken güç kaynaklarını ve diğer ilgili aksesuarları sağlar. Bu bileşenleri,ev ve ofis mobilyalarından tıbbi ekipmana kadar sayısız sektördeki üreticileriçin yapıyoruz ve dağıtıyoruz. Yüksek verimli güç kaynaklarımız, çok çeşitlilineer aktüatör ekipmanlarımız ile kullanılmaktadır. Aşağıda listelenen tüm güçkaynaklarına bakın. Daha bilgi edinmek için bize ulaşın.

El Kumandaları

Üreticiler için elektrikli lineer tahriksistemlerinin önde gelen sağlayıcısı olarak, tüm sistemi tamamlamak içingereken güç kaynaklarını ve diğer ilgili aksesuarları sağlar. Bu bileşenleri,ev ve ofis mobilyalarından tıbbi ekipmana kadar sayısız sektördeki üreticileriçin yapıyoruz ve dağıtıyoruz. Yüksek verimli güç kaynaklarımız, çok çeşitlilineer aktüatör ekipmanlarımız ile kullanılmaktadır.

Aksesuarlar

Doğru aksesuarlar ile akıllı kullanım için birhareket sistemi geliştirilebilir.

Doğru aksesuarlar ile, daha akıllıca monteedilmiş, daha güvenli ve kullanımı daha kolay olacak şekilde bir doğrusalhareket sistemi geliştirilebilir. Kısacası, kullanıcı deneyimini büyük ölçüdegeliştirir ve ürününüze değer katar. MepaTeknik, elektrikli lineer aktüatörsistemlerinde küresel bir liderdir ve son ürünlerinizi geliştirmek için özelolarak tasarlanmış geniş bir aksesuar yelpazesi sunar. Aksesuarlar,sistemlerimizle mükemmel uyumludur, bu da onları herhangi bir sektördekiüreticiler için ideal bir seçenek haline getirir. Bağlantı kutularından acildurdurma düğmelerine kadar, aksesuar yelpazemiz kesinlikle sizin özelihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Benzer Ürünler
Vitrin Ürünleri
Markatescilim
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi
Tamam