Markatescilim

ÇİFTLİ OTOMATİK SIVI DOLUM MAKİNASI (YERLİ ÜRETİM)

8
yıl
Renas Makina ve Otomasyon Sistemleri
Türkiye / İstanbul / üsküdar
Ünalan Mah. İsmetpaşa Cad. Polat İş Merkezi NO:3/5 ÜSKÜDAR / İSTANBUL
İlan Kodu :M-383198
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :75.000 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiRenas Makina
Model :ROD-S2U1000
Üretim Yılı :2020
Görüntülenme :746
Güncellenme Tarihi :14 Haz 2021
İlan Açıklaması

 

Rod-S2U1000 Tam Otomatik Lineer Sivi Dolum Makinası

 

Sadece 15 Adet Ürün ile Sınırlı Bu Kampanyayı Kaçırmayın, Çin Mallarından Bile Daha Uygun Fiyata %100 Yerli Üretim Olan Makinamıza Sahip Olabilirsiniz..

 

 

 

 

Sıvı Dolum Makinası

Tam Otomatik Sıvı Dolum Makinası ROD-S2U1000

Renas ROD-S2U1000 Tam Otomatik 2 Nozullu Sıvı Dolum Makinası,  vizkozitesi 1,5' a kadar olan ve dolum sırasında köpürme sorunu bulunmayan likit ürünleri sorunsuzca tam otomatik olarak doldurmak için tasarlanmıştır.  Makinamız her bir dolumda, aynı anda 2 tane ambalajı birden dolurabilmektedir. Bu özelliği sayesinde dolum gramajına göre değişiklik göstermek kaidesi ile, saatte 1000 adet üretim kapasitesine ulaşabilir.  

Renas ROD-S2U1000 Tam Otomatik 2 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının standart konveyör bandı Sarsıntısız PVC banttır, bu özellik sayesinde pet şişelerde de sorunsuz çalışabilirsiniz. 

 

Renas ROD-S2U1000 Tam Otomatik 2 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının tüm modellerinde, konveyör hız ayarı standart olarak sunulmaktadır. Bu özelliği sayesinde, birçok ambalaj çeşidinde sorunsuz olarak çalışabilirsiniz. Bu fonksiyon, aynı makina da hem pet hemde cam ambalaj çeşitlerinde rahatlıkla çalışabilme olanağı sağlamaktadır.
 

Renas ROD-S2U1000 Tam Otomatik 2 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının ambalajınıza göre üretebilinen farklı çaptaki dolum nozulları sayesinde özellikle geniş ağızlı ambalajlarınız için üretilecek  geniş çaptaki nozullar ile daha hızlı dolum yapabilirsiniz.

Renas ROD-S2U1000 Tam Otomatik 2 Nozullu Sıvı Dolum Makinasını emsal makinalardan ayıran en büyük özelliği, ürün yoğunluğuna göre değişkenlik göstermesi kaidesi ile dolduracağınız ürünü 4 mt mesafeye kadar kendisi herhangi bir pompaya gerek kalmadan emiş yapabilir.   


Renas ROD-S2U1000 Tam Otomatik 2 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının Standart konvenveyörü 150mm genişliğindedir, daha geniş ambalajlarınız için farklı genişlikte konveyör bandı üretebiliriz.  


Renas ROD-S2U1000 Tam Otomatik 2 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının tüm modellerinde 7" Kolay kullanım menüsüne sahip, dokunmatik opratör Paneli bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde, makinanızın çalışması ile ilgili birçok ayarı kolaylıkla yapabilir, üretim adedi gibi bilgileride edinebilirsiniz.   

Renas ROD-S2U1000 Tam Otomatik 2 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının, 2 adet dolum istasyonu bulunmaktadır. her bir seferde aynı anda 2 ambalajı birden doldurur. Ayrıca bu 4 istasyonun herbirisine ayrı ayrı gramaj ayarı yapabilirsiniz. Bu özellik sayesinde doldurduğunuz her ambalajda tam gramaj alırsınız.  

Renas ROD-S2U1000 Tam Otomatik 2 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının Ürüne temas eden tüm conta ve oring tertibatının tamamı, anti bakteriyel silikon malzemeden üretilmiştir.  Makinamız bu özelliği sayesinde GMP Şartlarına Tam Uyum Gösterir.     

Renas ROD-S2U1000 Tam Otomatik 2 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının Tüm ürüne temas eden yüzeylerinin tamamı SUS 304 Paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Gerek kullandığımız conta ve oringler, gerekse ürüne temas eden yüzeylerin üretildiği meteryal sayesinde üretimlerinizde, GMP, FDA ve gıda normlarına tam uyumlu üretim yapabilirsiniz.      

Renas ROD-S2U1000 Tam Otomatik 2 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının tüm bağlantı noktalarında anahtar veya takım gerektirmeden sökülüp takılabilinen flanşlı ferrule sistemi bulunmaktadır. Kolayca sökülüp takılabilinen bağlantı noktaları sayesinde, makinanın temizliği ve ürün değişimi sonderece kolaydır.      

Renas ROD-S2U1000 Tam Otomatik 2 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının emiş pistonlarının tamamı honlanmıştır. Bu özellik sayesinde, conta ve keçe tahribatlarınızla, gramaj fireleriniz en aza indirilmiştir.     
Renas ROD-S2U1000 Tam Otomatik 2 Nozullu Sıvı Dolum Makinasın da standart olarak bulunan sensörler fiber optik cisimden yansımalıdır. Şeffaf şişelerde de sorunsuz okuma sağlayan bu özellik sayesinde yine birçok farklı ambalajda çalışabilirsiniz. birçok farklı sensör seçeneğimiz sayesinde farklı sensör ihtiyaçlarınızda da çözümlerimiz mevcuttur. 


Renas ROD-S2U1000 Tam Otomatik 2 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının tüm üretim ve tasarım aşamaları firmamız bünyesinde gerçekleşmektedir. Makinamız %100 yerli üretim bir makinadır. Makinanın otomasyon ve mekatronik tasarımları  da kendi bünyemizde yapıldığı için, farklı ihtiyaçlarınızın çözümü konusunda da  destek sağlayabiliriz.  

 

Renas ROD-S2U1000 Tam Otomatik 2 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının Dolum Aralığı 100ml ile 1000 ml arasıdır, bu gramaj aralığındaki ürünlerde rahatlıkla çalışabilirsiniz. 

 

Teknik Özellikler:

 

Model:

Renas ROD-S2U1000

Kapasite

1000ad/ saat maksimum (Ürüne göre)

Çalışma Voltajı

220V/50Hz

Dolum Gramajları:

100-1000

Konveyör Uzunluğu

2350 mm

Ağırlık

150kg

Menşei

Türkiye

Kontrol Sistemi

PLC + Dokunmatik Operatör Paneli

Hava Basıncı

6-8 Mpa minimum 12 Mpa maksimum

 

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi
Tamam
ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat