Otomatik Poşet Ağzı Yapıştırma Makinası (İTHAL ÜRÜN)

8
yıl
Renas Makina ve Otomasyon Sistemleri
Türkiye / İstanbul / üsküdar
Ünalan Mah. İsmetpaşa Cad. Polat İş Merkezi NO:3/5 ÜSKÜDAR / İSTANBUL
İlan Kodu :M-383053
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :390 $
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiRenas Makina
Model :FR-900B
Üretim Yılı :2021
Görüntülenme :1000
Güncellenme Tarihi :20 Oca 2022
İlan Açıklaması

FRD-900B Poşet Yapıştırma Makinası Özel yapıştırma genişliği

Renas FRD-900B' nin  özel yapıştırma sistemi sayesinde, ürününüz  Yapıştırma(mühürleme) yapılan yerden asla sızdırmaz yada hava almaz.. Renas FRD-900B' nin yapıştırma izi 13 mm kalınlığındadır. Görsel olarak, eritmeli makinalara göre çok daha zariftir.B sonsuz dönüş yapan yapıştırma merdaneleri sayesinde,  1 cm genişlikten 3 mt genişliğe kadar tüm ısı ile yapıştırma işlemlerinizde kullanılabilir.  Ayrıca ayarlanabilir konveyör yüksekliği ve genişliği sayesinde, birçok farklı yükseklik ve hacimdeki ürünü paketleyebilirsiniz.

FRD-900B Seri Poşet Yapıştırma Makinası ile Tüm Ambalaj Çeşitlerinde Çalışın!

Renas FRD-900B ısı ile yapışma özelliği olan tüm ambalaj çeşitlerinde sorunsuz olarak çalışır. CPP, PP, PE, Plastik poşetler, Triplex, Dublex, Monoplex Folyo çeşitleri, Laminasyonlu kağıt türleri, Hastahanelerde kullanılan otoklav(steril) kağıtlar ve torbalar, Çay filitre kağıdı, Laminasyonlu tela, Patpatlı poşet türleri gibi Isı ile yapışan tüm ambalaj çeşitlerinde sorunsuzca çalışır. 

FRD-900B Poşet Yapıştırma Makinası ile Rezistans Teli Değiştirmeye Son;
Renas FRD-900B eritme ile poşet yapıştıran makinalarda olduğu gibi, sürekli resistans teli kopması problemi yaşatmaz, uzun süre sorunsuzca kullanabileceğiniz fişek resistans ve ısıl çene sistemi sayesinde, yapıştırma kalitesi yüksek ve sorunsuz üretim yaparsınız.. 

FRD-900B Otomatik Poşet Yapıştırma Makinası Yapıştırma Hattına Entegre Fan;

Renas FRD-900B' de bulunan yapıştırma hattına entegre fan sayesinde, mühürleme işleminden sonra poşetin mühürlenen yeri  soğutularak, şekil bozukluğu ve görüntü kirliiğine engel olunur. 
 

FRD-900P Seri Poşet Yapıştırma Makinası Hem Yapıştırır Hemde Tarih Kodlar;

Renas FRD-900B  ile birlikte opsiyonel olarak verilen soğuk kodlama merdanesi sayesinde ürününüzün yapıştırma yapılan bölgesine tek satır toplamda yaklaşık 15 karakter kodlama yapabilirsiniz. Baskı izi yeterince okunaklıdır.

FRD-900B Otomatik Seri Poşet Yapıştırma Makinası Yıllarca Sorunsuz..

Renas FRD-900B  günde 5000 adete kadar üretim yapan imalathaneler için üretilmiştir. 

 

FRD-900B Otomatik Poşet Yapıştırma Makinası Diğer Özellikler

 

⦁    Renas FRD-900 B sağlam elektrik sistemi ve kaçak akıma karşı topraklanmış şasesi sayesinde uzun yıllar işletmenizde üretimlerinize hizmet eder.

⦁    Renas FRD-900B  6331 sayılı iş güvenliği kanununa uygun bir makinadır. Ekstra bir tadilat gerektirmez. 

⦁      Renas FRD-900B  GMP  şartlarına uygun bir makinadır, ürüne temas eden noktalar prinçten, makina gövdesi de SUS304 paslanmaz çelikten üretilmiştir. 

 


Bol ve Ucuz Yedek parça;

Renas FRD-900B yanında yedek olarak ücretsiz gelen bakım ve yedek parça seti sayesinde uzun süre sorunsuzca hizmet eder..  Garanti süresi bitiminde de Renas FRD-900B' nin yedek parçaları stoklu olarak elimizde bulunmaktadır. Yedek parça fiyatları son derece maküldür. 
 

Renas FRD-900B  Fabrikasyon Hatalara Karşı 1 yıl Boyunca Renas makina garantisi altındadır. Firmamız bu makinalarda diğer firmaların ithal ettiği makinalara da ücrete tabi olarak teknik servis vermektedir. Elimizde tüm marka ve modellerin parçaları genelde stoklu olarak bulunmaktadır. 
 

Diğer FRD serisi Makinalar'dan Ne Farkı Var?

Renas FRD-900B' yi Satışını ve teknik servisini yaptığımız diğer FRD Serisi Makinalardan ayıran en büyük özelliği, tarih kodlamasız modeller arasında En hesaplı paslanmaz gövdeli model olmasıdır. Makinamızın soğuk tarih kodlama özelliği bulunmaktadır, ancak daha profösyonel bir kodlama için mürekkep kodlamalı modellerimizi almanızı tavsiye ederiz. günde 5000 adetten daha fazla yapıştırma yapacaksanız yada 8 saatten daha fazla kullanmayı hedefliyorsanız, makinayı hiç dinlendirmeden sürekli çalıştırmayı düşünüyorsanız, şasi, elektrik sistemi, motoru ve dişli sistemi daha güçlendirilmiş modelimiz olan, FRD 800 modelini Almanızı Tavsiye ederiz..  Renas FRD-900B  en çok sattığımız modellerden birisidir, bu modelde birçok  referansımız bulunmaktadır. 

  

FRD-900P Otomatik Poşet Yapıştırma Makinası Teknik Özellikler

Tip: Otomatik Poşet Yapıştırma Makinası
Model: FR900P
Güç Kaynağı 110/220v - 50 Hz
Güç Tüketimi 500w
Mühürleme Hızı 6-12m/dakika
Yapıştırma Sıcaklık Aralığı 0-300 C
Konveyör Taşıma Kapasitesi 5kg
Menşei PRC
Kodlama Tipi Soğuk Baskı 1 Satır
Şasi

SUS304 Paslanmaz Çelik

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi
Tamam
TelcisanKapat