Markatescilim

Otoklav Kağıdı Yapıştırma Makinası (İTHAL ÜRÜN)

9
yıl
Renas Makina ve Otomasyon Sistemleri
Türkiye / İstanbul / üsküdar
Kısıklı Mahallesi Alemdağ Yan Yolu Dumankaya İş Merkezi no:14/3 Üsküdar / İstanbul
İlan Kodu :M-383051
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :450 $
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiRenas Makina
Model :FR-800
Üretim Yılı :2022
Görüntülenme :4661
Güncellenme Tarihi :11 Ağu 2022
İlan Açıklaması

FRD-800 Poşet Yapıştırma Makinası Özel yapıştırma genişliği

Renas FRD-800' ün  özel yapıştırma sistemi sayesinde, ürününüz  Yapıştırma(mühürleme) yapılan yerden asla sızdırmaz yada hava almaz.. Renas FRD-800' ün yapıştırma izi 13 mm kalınlığındadır. Görsel olarak, eritmeli makinalara göre çok daha zariftir.

 

FRD-800 Otomatik Poşet Yapıştırma Makinası ile Bir Çok Ölçüde Çalışın;

Renas FRD-800 sonsuz dönüş yapan yapıştırma merdaneleri sayesinde,  1 cm genişlikten 3 mt genişliğe kadar tüm ısı ile yapıştırma işlemlerinizde kullanılabilir.  Ayrıca ayarlanabilir konveyör yüksekliği ve genişliği sayesinde, birçok farklı yükseklik ve hacimdeki ürünü paketleyebilirsiniz.
 

FRD-800 Seri Poşet Yapıştırma Makinası ile Tüm Ambalaj Çeşitlerinde Çalışın!

Renas FRD-800 ısı ile yapışma özelliği olan tüm ambalaj çeşitlerinde sorunsuz olarak çalışır. CPP, PP, PE, Plastik poşetler, Triplex, Dublex, Monoplex Folyo çeşitleri, Laminasyonlu kağıt türleri, Hastahanelerde kullanılan otoklav(steril) kağıtlar ve torbalar, Çay filitre kağıdı, Laminasyonlu tela, Patpatlı poşet türleri gibi Isı ile yapışan tüm ambalaj çeşitlerinde sorunsuzca çalışır. 
 

FRD-800 Poşet Yapıştırma Makinası ile Rezistans Teli Değiştirmeye Son;

Renas FRD-800 eritme ile poşet yapıştıran makinalarda olduğu gibi, sürekli resistans teli kopması problemi yaşatmaz, uzun süre sorunsuzca kullanabileceğiniz fişek resistans ve ısıl çene sistemi sayesinde, yapıştırma kalitesi yüksek ve sorunsuz üretim yaparsınız.. 
 

FRD-800 Otomatik Poşet Yapıştırma Makinası Yapıştırma Hattına Entegre Fan;

Renas FRD-800' de bulunan yapıştırma hattına entegre fan sayesinde, mühürleme işleminden sonra poşetin mühürlenen yeri  soğutularak, şekil bozukluğu ve görüntü kirliiğine engel olunur. 
 

FRD-800 Seri Poşet Yapıştırma Makinası Hem Yapıştırır Hemde Tarih Kodlar;

Renas FRD-800  ile birlikte standart olarak verilen soğuk kodlama merdanesi sayesinde ürününüzün yapıştırma yapılan bölgesine tek satır toplamda yaklaşık 15 karakter kodlama yapabilirsiniz. Baskı izi yeterince okunaklıdır.
 

FRD-800 Otomatik Seri Poşet Yapıştırma Makinası Yıllarca Sorunsuz..

Renas FRD-900P  günde 5000 adedin üzerinde  üretim yapan imalathaneler için üretilmiştir. Uzun mesailerde sorunsuzca kullanılabilecek bir makinadır. 

 

FRD-800 Otomatik Poşet Yapıştırma Makinası Diğer Özellikler

 

⦁    Renas FRD-800 sağlam elektrik sistemi ve kaçak akıma karşı topraklanmış şasesi sayesinde uzun yıllar işletmenizde üretimlerinize hizmet eder.

⦁    Renas FRD-800  6331 sayılı iş güvenliği kanununa uygun bir makinadır. Ekstra bir tadilat gerektirmez. 

⦁      Renas FRD-800  GMP  şartlarına uygun bir makinadır, ürüne temas eden noktalar gıdaya uygun prinçten üretilmiştir. 

 


Bol ve Ucuz Yedek parça;

Renas FRD-800  yanında yedek olarak ücretsiz gelen bakım ve yedek parça seti sayesinde uzun süre sorunsuzca hizmet eder..  Garanti süresi bitiminde de Renas FRD-800' ün yedek parçaları stoklu olarak elimizde bulunmaktadır. Yedek parça fiyatları son derece maküldür. 
 

Renas FRD-800  Fabrikasyon Hatalara Karşı 2 yıl Boyunca Renas makina garantisi altındadır. Firmamız bu makinalarda diğer firmaların ithal ettiği makinalara da ücrete tabi olarak teknik servis vermektedir. Elimizde tüm marka ve modellerin parçaları genelde stoklu olarak bulunmaktadır. 
 

Diğer FRD serisi Makinalar'dan Ne Farkı Var?

Renas FRD-800' ü Satışını ve teknik servisini yaptığımız diğer FRD Serisi Makinalardan ayıran en büyük özelliği, tarih kodlamasız modeller arasında en güçlü şasi, motor, elektrik ve dişli sistemine sahip olmasıdır.  Makinamız uzun süre ve yüksek adette kullanıma uygyun bir makinadır. Renas FRD-800 de bulunan soğuk tarih kodlama özelliği ile son kullanma tarihi, parti numarası gibi bilgileri kodlayabilirsiniz, ancak daha profösyonel bir kodlama için mürekkep kodlamalı modellerimizi almanızı tavsiye ederiz. günde 5000 adetten daha fazla yapıştırma yapacaksanız yada 8 saatten daha fazla kullanmayı hedefliyorsanız, makinayı hiç dinlendirmeden sürekli çalıştırmayı düşünüyorsanız, Renas FRD-800  sizin için doğru tercihtir.

  


FRD-800 Otomatik Poşet Yapıştırma Makinası Teknik Özellikler

Tip: Otomatik Poşet Yapıştırma Makinası
Model: FRD800
Güç Kaynağı 110/220v - 50 Hz
Güç Tüketimi 600w
Mühürleme Hızı 6-12m/dakika
Yapıştırma Sıcaklık Aralığı 0-300 C
Konveyör Taşıma Kapasitesi 7kg
Menşei PRC
Kodlama Tipi Soğuk Baskı 1 Satır
Şasi

Statik Boyalı Çelik

 

 

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi
Tamam
ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat