Markatescilim

Deterjan Dolum Makinası 2500 GR (YERLİ ÜRETİM)

8
yıl
Renas Makina ve Otomasyon Sistemleri
Türkiye / İstanbul / üsküdar
Ünalan Mah. İsmetpaşa Cad. Polat İş Merkezi NO:3/5 ÜSKÜDAR / İSTANBUL
İlan Kodu :M-381723
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :13.000 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiRenas Makina
Model :RYD-T125
Üretim Yılı :2021
Görüntülenme :1344
Güncellenme Tarihi :14 Haz 2021
İlan Açıklaması

 

Renas RYD-T 125 Yarı otomatik terazili dolum makinası  Günlük 5000 adete kadar yapacağınız yapışmayan toz türler, kristal ürünler, granül ürünler v.b. ürünlerin dolumunda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Makinamız, tartım kefesine sığması kaidesiyle ürünün hacmine bağlı olarak 50 gr dan 2500gr'a kadar dolum yapabilir. Dolum kefesini vibrasyon sistemi ile beslediği için, akış sorunu olan ürünlerinizde dahi rahatlıkla tartım yapabilir. 

Renas RYD-T 125 Çalıştırken Havaya ihtiyaç Duymaz. Makinamız, çalışması sırasında kesinlikle havaya ihtiyaç duymaz. Bu sebeple  emsal makinalardaki gibi birde kompresör almanız gerekmez. Cep telefonunuzu şarj ettiğiniz prizde rahatlıkla çalıştırabilirsiniz.  Tartım kefsinin boşaltım kapağı elektrikli bir motor tarafından tahriklendirilerek açılır. Çalışma gürültüsüde yine hava gerektirmediği için emsal makinalara göre daha azdır. 

Renas RYD-T 125 Akıllı Ürün Hacmi Tanıma Sistemine Sahiptir.. Renas RYD-T125'i kontrol eden akıllı mikro işlemcili kontrol kartı, ürününüzün stabil olarak dolumunu yapabilmek için birkaç kez ürünün akış hızını dener, ürünün stabil gramaj verebilmesi için ürünün dökülme hızını hesaplar ve bir sonraki doluma daha hassas olarak devam eder. Bu özellik sayesinde makinamız emsal makinalara göre çok daha hassas gramajlama yapar, ürün boşaltım kanalı ayarları iyi yapılmış bir makinada dolum hassasiyeti 2,5 kg'de bile 1 gr civarında olacaktır.  

Renas RYD-T 125 Tüm Parçaları Sus 304 Paslanmaz Çelikten Üretilmiştir. RYD-T125 Tamamen Paslanma Çelikten Üretilmiştir. Makinamıza Temas eden ve etmeyen Tüm yüzeyler Sus304 Paslanmaz Çeliktir. Makina GMP, FDA normlarına uygudur. Makinanın iç tabanıda paslanmaz çeliktir, bu özelliği sayesinde, içine dökülen ürünleride tekrar kullanabilirsiniz. 

Renas RYD-T 125 Kalın profilden Yapılmış Şaseye Sahiptir. Bu özelliği sayesinde, makinamızı ayrı bir masaya gerek kalmadan kendi şasisi üzerinde kullanabilirsiniz. ayrıca şasinin yanlarında bulunan mandallardan sökerek, masaüstü olarak da kullanabilirsiniz.

Renas RYD-T 125 Emsallerine Göre Daha Az gürültü ile Çalışır. RYD-T125 emsal makinalara göre daha az gürültü ile çalışır, özel yay sistemi sayesinde, çalışma sırasında rahatsız edecek düzeyde gürültü çıkartmaz, özellikle apartman altında çalışan imalathaneler için uygun bir makinadır.

Renas RYD-T 125 A++ Sınıfır Bir Makinadır. Makinamız diğer birçok makinamız gibi düşüş güç tüketimine sahip bir makinadır, sadece 150 W elektrik tüketir, 
 

Renas RYD-T 125 Portatif ve Rahat taşınabilir Olarak Tasarlanmıştır. RYD-T125 Şasisinde bulunan tekerlekler sayesinde kolaylıkla işletmenizde başka bir insan gücüne ihtiyaç duymadan ittirilerek yer değiştirebilir. Tek makina ile birçok işde rahatlıkla çalışabilirsiniz. 
 

Renas RYD-T 125 %100 Yerli imalattır. RYD-125 %100 Yerli imalattır. Makinamızın tüm üretim aşamaları Renas Makina bünyesinde gerçekleşmektedir.
 

Renas RYD-T 125 Dünyanın Her Tarafına Nakledilecek Şekilde Ambalajlanmaktadır. RYD-T125 Loadcell Sabitleme ve vibrasyon sabitleme vidaları sayesinde, Nakliye sırasında zarar görmez, Makinamız 11mm kalınlığında ahşaptan üretilmiş sandık içerisinde satışa sunulmaktadır. Makina nakliye sırasında gelebilecek harici darbelere karşı tam emniyet içerisindedir, Nakliye sırasında, makina ile birlikte gelen sabitleme vidalarının takılması ve ahşap sandıkta sevk edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde, oluşabilecek hasarlar garanti kapsamına girmemektedir. 


Renas RYD-T 125 Fonksiyonel Kolay Kullanım Menüsüne Sahiptir. RYD-T125 Fonksiyonel Kolay Kullanım Menüsüne Sahiptir. Bu Menü sayesinde 3 farklı vibrasyon hızında çalışabilirsiniz. Ayrıca Kaç adet ürün doldurduğunuzu, hedeflenen gramaj miktarını değiştirme v.b. birçok ayarı kolaylıkla yapabilirsiniz. Hedeflediğiniz üretim adedine ulaştıktan sonra, tek bir tuşa basarak ürün besleme bunkerine kalan tüm malı boşaltabilirsiniz. 
 

Renas RYD-T 125 Kolaylıkla Yeniden Sık Sık kalibrasyon Yapabilirsiniz. . RYD-T125 iki dakika gibi kısa bir sürede kolaylıkla kalibre edilebilir. Kalibrasyon yapabilmek için çok fazla bir teknik bilgiye ihtiyaç bulunmamaktadır. internette bulunan kalibrasyon videomuzu izleyerek, teknik elemana ihtiyaç duymadan kolaylıkla kalibre edebilirsiniz. 
 

Renas RYD-T 125 Geniş Dolum Hacmine Sahiptir. . RYD-T125 50gr ile 2500 gr arasında rahatlıkla dolum yapabilecek şekilde tasarlanmıştır. 

 

Renas RYD-T 125 Çalışma Şekli; 

1) Ürünü 40L hacmindeki ürün besleme bunkerinden tartım kefesine malı döker,
2) ilk iki yada 3 dolumu gerekli dolum hızını öğrenmek için rastgele yapar,
3) hedef gramajı yakaladığında kısa bip, geçtiğinde veya eksik kaldığında uzun bip sesi yapar,
4) tartım bittikten sonra, pedala basmanızı bekler, siz pedala basana kadar yeni tartım yapmaz,
5) pedala bastığınızda ürün boşaltım kapağı açar ve üzerindeki gramaj sıfır yada sıfıra yakın olana kadar kapağı açık tutar.
6) Kapak kapandıktan sonra, vibrasyon tekrar çalışarak,  yeniden tartım yapar,
7) Dolum sırasında ürün besleme bunkerindeki ürün azalıp, vibrasyon gücü fazla gelirse, çalışması gereken vibrasyon hızını hassas yapamadığı dolumdan sonra yeniden ayarlar ve hedef gramaja en yakın gramajı tutturana kadar, değişik vibrasyon hızlarını dener. 
8) Ürün besleme bunkerinde ürün biterse, belli bir süre daha vibrasyonu devam ettirir, gramajı eğer tamamlayamıyorsa, uzun bir bip sesi yaparak, dolumu durdurur ve siz pedala basıp tartım kefesindeki ürünü boşalttıktan sonra tekrar başlat tuşuna basana kadar yeniden tartım yapmaz. 

 

 

Renas RYD-T 125 Opsiyonel Özellikler; 

  • Genişletilmiş Ürün Besleme Bunkeri: RYD-T125 'in Standart bunkeri 40lt dir ancak ihtiyacınız doğrultusunda 80 Lt ye kadar genişletilebilir.  
  • Daraltılmış Ürün Boşaltım Ağzı: RYD-T125 'in ürün boşaltım ağzına sizin ambalajınıza göre ek ağız imal edilebilmektedir.  
  • Yükseltilmiş Sehba: RYD-T125 'in Standart sehbasını mevcut ölçüye göre 50 Cm daha yükseltebiliriz..  
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi
Tamam
ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat