Entermak

40KW HAVA SOĞUTMALI İNDÜKSİYON MAKİNASI VE FLEXİBLE İNDÜKSİYON ISITMA KABLOSU İLE GERİLİM GİDERME

7
yıl
Taipan Makina ve Diş Ticaret Ltd.Şti.
Türkiye / İstanbul / ATAŞEHİR
Küçükbakkalköy Mah.Selvili Sok.No:4/48 34750 ATAŞEHİR / İSTANBUL
İlan Kodu :M-379063
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :14.750 $
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiTaıpan Induction
Model :ALBAHEAT40
Üretim Yılı :2021
Görüntülenme :559
Güncellenme Tarihi :18 Nis 2021
İlan Açıklaması

BÜYÜK BOYUTLU SİMETRİK VEYA SİMETRİK OLMAYAN İŞ PARÇALARI KAYNAK ÖNCESİ VEYA KAYNAK SONRASI HER TARAFTAN AYNI ANDA HOMOJEN BİR ŞEKİLDE ISITILARAK GERİLİM GİDERME İŞLEMİNE TABİ TUTULABİLİR.GERİLİM GİDERME ESNASINDA BELİRLİ NOKTALARDAN TERMOKUPL İLE SICAKLIK ÖLÇÜMÜ YAPILABİLİR VE SICAKLIK-ZAMAN GRAFİĞİ RAPORLANABİLİR(OPSİYONEL).

http://www.induksiyonmakinalari.com

http://www.mobilinduksiyon.com

http://www.mobileinduction.com

 

40KW Hava Soğutmalı İndüksiyon Makinası ve Flexible İndüksiyon Isıtma Kablosu ile Kaplin Sökme, Rulman Sökme, Şaft Sökme, Sıkı Geçmiş Merdane Sökme,Kaynak Öncesi ve Kaynak Sonrası Gerilim Giderme İşlemleri Yapılabilir.

https://www.induksiyonmakinalari.blogspot.com/search/label/kaplin%20s%C3%B6kme

 

KULLANIM AMACI:
KAYNAK ÖNCESİ ve KAYNAK SONRASI GERİLİM GİDERME DIŞINDA, AYRICA, 40KW HAVA SOĞUTMALI İNDÜKSİYON MAKİNASI ve FLEXIBLE İNDÜKSİYON ISITMA KABLOSU İLE SARILAN DEĞİŞİK DIŞ ÇAPLARDA RULMANLAR-KAPLİNLER GİBİ İŞ PARÇALARI veya İŞ PARÇALARINA GÖRE YAPILAN ÖZEL İNDÜKTÖRLER İLE ISITILARAK KOLAYCA SÖKÜLEBİLİR veya MONTE EDİLEBİLİRLER.
 
TEKNİK ÖZELLİKLER:
-Çıkış Gücü: 40KW
-Çıkış Frekansı: 15-25KHz
-Hava Soğutmalı / Fanlı
-380V +- %10 , 50/60Hz
-İstenilen Sıcaklığa Set Edilebilen, Sıcaklık Kontrol Ünitesi,
-Min.400°C Yüksek Isıya Dayanıklı, Esnek İndüksiyon Isıtma Kablosu – 40 metre
-Opsiyonel: Müşteri İsteğine Göre,Sürekli Kullanılan İş Parçalarının Ölçülerine Göre Yapılmış Geçmeli İndüktör veya İndüktörler.
-Kablo Koruma İçin Yüksek Isıya Dayanıklı Seramik Fiber İzolasyon Malzemesi
-İNDÜKSİYON ÇIKIŞ GÜCÜ:40KW
 
-ÇIKIŞ GÜCÜ DEĞİŞİK DIŞ ÇAPLARDA RULMAN veya KAPLİN GİBİ İŞ PARÇALARINI İNDÜKSİYONLA ISITARAK ÇIKARMAK ÜZERE AYARLANABİLİR,
-ÖN PANELDEN İŞ PARÇASI BOYUTUNA GÖRE KONTROL EDİLEBİLEN İNDÜKSİYON ISITMA GÜCÜ,
-İNDÜKSİYON MAKİNASINI ÇALIŞTIRMAK İÇİN ÖN PANELDE ENERJİ AÇMA-KAPAMA İÇİN ANA ŞALTER ,AMPERMETRE, VOLTMETRE, GÜÇ AYAR DÜĞMESİ,SICAKLIK KONTROL ÜNİTESİ VE EKSİK FAZ,AŞIRI AKIM, YÜKSEK VOLTAJ,DÜŞÜK VOLTAJ,AŞIRI SICAKLIK ALARMI VEREN HATA İKAZ LAMBALARI MEVCUTTUR.
-40KW HAVA SOĞUTMALI İNDÜKSİYON MAKİNASI İLE BİRLİKTE MAKİNA, ESNEK İNDÜKSİYON KABLOSU ve İNDÜKTÖRLERİN SÖKME veya TAKMA YAPILACAK İŞ PARÇASININ YANINA TAŞINABİLECEĞİ FRENLİ-TEKERLEKLİ MOBİL ÜNİTE(STANDART)
 
-HAVA SOĞUTMALI FLEXIBLE İNDÜKSİYON ISITMA KABLOLU VEYA GEÇMELİ İNDÜKTÖRLÜ, İNDÜKSİYON MAKİNASININ KURULUMU-DEVREYE ALMA-ÇALIŞTIRIP TESLİM ETME-EĞİTİM, SERVİS VE GARANTİ HİZMETLERİ FİRMAMIZA AİTTİR.
 

 

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi
Tamam
TelcisanKapat