Markatescilim

Yarı Otomatik Toz Dolum Makinası (YERLİ ÜRETİM)

8
yıl
Renas Makina ve Otomasyon Sistemleri
Türkiye / İstanbul / üsküdar
Ünalan Mah. İsmetpaşa Cad. Polat İş Merkezi NO:3/5 ÜSKÜDAR / İSTANBUL
İlan Kodu :M-378757
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :47.000 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiRenas Makina
Model :RYD-V32L
Üretim Yılı :2020
Görüntülenme :551
Güncellenme Tarihi :12 Nis 2021
İlan Açıklaması

Toz Dolum Makinası

Yarı Otomatik Toz Dolum Makinası RYD-V32L

 

 

Akışkanlığı düşük tozlarda dahil tüm toz çeşitlerinde son derece hassas dozajlama yapar.
 

Renas Yarı Otomatik Toz Dolum Makinası Burgulu Toz Dolum Makinası

 

 

Renas Yarı Otomatik Toz Dolum Makinası Neden RYD-V32L?
 

 

 

Renas RYD-V32L Yarı Otomatik Vidalı Toz Dolum Makinası, tüm pudra kıvamındaki, akışkanlığı düşük toz ürünlerinizde, ihtiyacınıza göre üretebilen vida hatfesi sayesinde  seri ve hassas dolum yapar.

 

 

Renas Yarı Otomatik Toz Dolum Makinası Seri Dolum Yapabilen Servo Kontrollü Dozajlama;
 

Renas RYD-V32L  Emsal makinalardaki gibi basit frenli asenkron motorlar ile değil, yüksek teknoloji ürünü servo motor tarafından dozajlama yapılır. Bu özelliği sayesinde ard arda sürekli yapılan dolumlar da da, asla motoru ısınmaz, seri dolumlar da yüksek gramaj fireleri vermez, Servo motoru 7nm gücünde, 2000 devire kadar aynı gücü verebilecek güçtedir. Bu özellik sayesinde, özellikle 5kg nin üzerinde yapmanız gereken dolumlarda da, yeterli gücü ve hızı sağlar. 
 

Renas Yarı Otomatik Toz Dolum Makinası Dokunmatik Operatör Paneli ve PLC Kontrol Ünitesi Sayesinde Tam Kontrol;
 

Renas RYD-V32L tüm modellerinde standart olarak sunulan çok fonksiyonlu 7" dokunmatik operatör paneli ve PLC kontrol ünitesi sayesinde,  dozajlama değişimleriniz son derece kolay ve hızlıdır.  Üretim adedinizi takip edebilir, dolum hızını ayarlayabilirsiniz.   Ayrıca kullanıcı dostu kolay anlaşılır ve fonksiyonel işletim sistemi sayesinde, tartım gramajlarınızı kolaylıkla hassasca ayarlayabilirsiniz. Yazılım Geliştirme Departmanımızdan üretim şeklinize göre değişik fonksiyonlar talep edebilir, bu konuda da bizden destek alabilirsiniz. 

 

Renas Yarı Otomatik Toz Dolum Makinası Sisteme Bütünleşik Karıştırıcı ile Tüm Ürünlerde Sorunsuz Dozajlama;

Renas RYD-V30L'nin tüm modellerinde standart olarak sunulan stok haznesine bütünleşik karıştırıcı sayesinde en zor toz ürünlerde bile sorunsuz olarak  dolum yapabilirsiniz. Makinamızda standart olarak sunulan karıştırıcı hız ayarı sayesinde, birçok ürün çeşidinde sorunsuz akıcılık sağlarsınız.
 

Renas Yarı Otomatik Toz Dolum Makinası 4 Farklı Karıştırma Modu ile Ürün Bitene Kadar Doluma Devam...

Renas RYD-V32L’ de standart olarak sunulan 4 farklı karıştırma modu sayesinde, dilerseniz, sürekli karıştırma yapabilir, veya her dolumdan sonra belli bir süre karıştırabilir, yada sadece dolum sırasında karıştırabilir veyahut belirli zaman aralıklarında karıştırma yaparak, en hassas ürünlerinize bile zarar vermeden dolum yapabilirsiniz..  Emsal makinalarda bulunmayan bu özellik sayesinde, ürün tabanda az kalsa bile, makinanın stok haznesini açmadan, ürünün tamamını boşaltabilirsiniz.
 

Renas Yarı Otomatik Toz Dolum Makinası 3 Farklı Modda Çalışabilen Besleme Helezonu Entegrasyonu;

Renas RYD-V32L’ nin tüm modellerinde standart olarak sunulan 3 farklı mod özelliğine sahip besleme helezonu entegrasyonu ile, yine firmamızdan çok uygun maliyetler ile temin edebileceğiniz, besleme helezonlarını sisteme entegre ederek, ürününüze uygun bir biçimde sürekli ürün beslemesi yaptırabilirsiniz. 

Renas Yarı Otomatik Toz Dolum Makinası Düşük Güç Tüketimi;

Renas RYD-V32L düşük güç tüketimi sayesinde, her ortamda sorunsuzca çalışır. Sanayi ceyranı gerektirmez. Tam yükte bile güç tüketimi 2500 Watt' ın altındadır. 

Renas Yarı Otomatik Toz Dolum Makinası Yüksek Dolum Aralığı;

Renas RYD-V32L dolum aralığı emsal makinalara göre son derece yüksektir.  Standart RYD-V32L  modelleri 100gr ila 12000gr arasında dolum yapabilir.  Daha düşük dozajlama gereksinimleriniz için makinamızın dozajlama burgusunun hatfesi  ihtiyacınıza göre özel olarak  üretilebilmektedir.
 

Renas Yarı Otomatik Toz Dolum Makinası Yüksek Hassasiyetli Tartım Özelliği;

Renas RYD-V32L üzerinde bulunan yüksek hassasiyetli yük hücresi ve %100 yerli üretim BAYKON tartım ünitesi sayesinde, son derece hassas tartım yaparak, üretim firelerinizi en aza indirir..  Yüksek Gramajlarda bile %0,5 hassasiyete ulaşabilir.

Renas Yarı Otomatik Toz Dolum Makinası Çok Fonksiyonlu Servo Hız Ayarı; 

 

Renas RYD-V32L’ nin Tüm modellerinde standart olarak sunulan, dolumu kontrol eden servo motora 4 farklı hız ayarı girebilme özelliği sayesinde, pahalı ürünlerinizde dilerseniz, 1 gr’ın altında bir hassasiyet ile de çalışabilirsiniz. 

Renas Yarı Otomatik Toz Dolum Makinası İki Farklı Çalışma Modu;

Renas RYD-V32L iki farklı çalışma moduna sahiptir. İsterseniz, terazi ile tartım yaparak, istersenizde,dolum burgsunun tur sayısına göre dolum yapabilirsiniz. .


Renas Yarı Otomatik Toz Dolum Makinası Hakkında Diğer Bilgiler;

 

Üretim ve Termin: RYD-V32L Tamamen yerli üretim bir makinadır, Kendi fabrikamızda, RENAS MAKİNA ve OTOMASYON SİSTEMLERİ Tarafından üretilmektedir. Üretim terminimiz ortalama 15-20 iş günüdür.
Ambalaj: Makinamız uzun mesafelere rahatlıkla sevk edilmeye uygun bir sekilde ambalajlanmaktadır. Uluslar Arası ve Şehirdışı Nakliyeler için OSB Tahta Sandık Seçene
Nakliye:  Urununuzu anlasmalı oldugumuz kargo ile çok uygun fiyatlara sevk edebiliriz. Dilerseniz kendi anlasmaniz olan ambar yada kargo ile sevk edebiliriz.
Garanti:  Makinamız  fabrikasyon hatalara karsı 1 yıl süre ile garantilidir. 
 

 

Renas Yarı Otomatik Toz Dolum Makinasının Dolum Yapabileceği Ürün Çeşitlerinden Bazıları;
 

Toz bahartlar, yapı kimyasalları, pudra şekeri, talk pudrası, un, mısır unu,  sporcu takviyeleri, bebek mamaları, toz kına, toz bitkisel çaylar, cilt maskeleri, toz içecekler, sahlep, mahlep v.b tam toz formundaki bütün ürünlerde sorunsuz olarak, tam hassasiyetle dolum yapar.

 

 

 Makina Teknik Özellikleri

Tip:

Vidalı Toz Dolum Makinası

Model:

RYD-V30

Çalışma Aralığı

20-5000gr arası

Kapasite

10 - 40 Dolum / Dakika

Güç Tüketimi

1800w

Voltaj

220V /50hz

Ağırlığı

80Kg

Güç Tüketimi

10W

Ölçüler

80X170X45cm

 

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi
Tamam
TelcisanKapat