Markatescilim

Yağ Dolum Hattı 1Lt

6
yıl
Renas Makina ve Otomasyon Sistemleri
Türkiye / İstanbul / üsküdar
Ünalan Mah. İsmetpaşa Cad. Polat İş Merkezi No:3/5 Üsküdar / İstanbul
İlan Kodu :M-377118
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :140.000 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiRenas Makina
Model :ROD-S4U1
Üretim Yılı :2019
Görüntülenme :502
Güncellenme Tarihi :15 Eki 2019
İlan Açıklaması

 

 

 

 

Renas ROD-S1U4D Tam Otomatik 4 Nozullu Sıvı Dolum Makinası,  vizkozitesi 1,5' a kadar olan ve dolum sırasında köpürme sorunu bulunmayan likit ürünleri sorunsuzca tam otomatik olarak doldurmak için tasarlanmıştır.  Makinamız her bir dolumda, aynı anda 4 tane ambalajı birden dolurabilmektedir. Bu özelliği sayesinde dolum gramajına göre değişiklik göstermek kaidesi ile, saatte 3250 adet üretim kapasitesine ulaşabilir.  

Renas ROD-S1U4D Tam Otomatik 4 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının standart konveyör bandı sert paletten yapılmıştır. Pvc bantlara göre çok daha sağlık ve uzun ömürlüdür. Ayrıca oluşabilecek hasarlarda, komple bandın tamamını değiştirmeniz gerekmemektedir. Sadece hasar gören tarafı değiştirerek küçük maliyetlerle tamirat yapabilirsiniz. 


Renas ROD-S1U4D Tam Otomatik 4 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının tüm modellerinde, konveyör hız ayarı standart olarak sunulmaktadır. Bu özelliği sayesinde, birçok ambalaj çeşidinde sorunsuz olarak çalışabilirsiniz. Bu fonksiyon, aynı makina da hem pet hemde cam ambalaj çeşitlerinde rahatlıkla çalışabilme olanağı sağlamaktadır.

Renas ROD-S1U4D Tam Otomatik 4 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının ambalajınıza göre üretebilinen farklı çaptaki dolum nozulları sayesinde özellikle geniş ağızlı ambalajlarınız için üretilecek  geniş çaptaki nozullar ile daha hızlı dolum yapabilirsiniz.

Renas ROD-S1U4D Tam Otomatik 4 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının dolum nozulları, dolum sırasında yine farklı ambalajlarınıza göre, farklı mesafede aşağı inerek, ambalajın içerisine girerek dolum yapar ve dolum sırasında doldurulan ürün dışarı sıçramaz. 5 ila 100 mm arasındaki dalış yüksekliklerinden firmamız fark ücret almamaktadır.  

Renas ROD-S1U4D Tam Otomatik 4 Nozullu Sıvı Dolum Makinasını emsal makinalardan ayıran en büyük özelliği, ürün yoğunluğuna göre değişkenlik göstermesi kaidesi ile dolduracağınız ürünü 4 mt mesafeye kadar kendisi herhangi bir pompaya gerek kalmadan emiş yapabilir.   

Renas ROD-S1U4D Tam Otomatik 4 Nozullu Sıvı Dolum Makinasının Paletli konveyörü standart olarak 120mm genişliğindedir, daha geniş ambalajlarınız için farklı genişlikte konveyör bandı üretebiliriz.  

 

 

MAKİNALARIMIZ KOMPRESÖR İLE ÇALIŞMAKTADIR.MAKİNAMIZ İÇİN EN AZ 200 LT LİK KOMPRESÖR

GEREKMEKTEDİR.KOMPRESÖR TEMİNİ MÜŞTERİMİZ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR

kompresör ile ilgili görsel sonucu

ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat