Markatescilim

Tek Yönlü Şişe Etiketleme Makinası (YERLİ ÜRETİM)

8
yıl
Renas Makina ve Otomasyon Sistemleri
Türkiye / İstanbul / üsküdar
Ünalan Mah. İsmetpaşa Cad. Polat İş Merkezi NO:3/5 ÜSKÜDAR / İSTANBUL
İlan Kodu :M-377106
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :51.000 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiRenas Makina
Model :REM-C4
Üretim Yılı :2020
Görüntülenme :436
Güncellenme Tarihi :08 Mrt 2021
İlan Açıklaması

 

 

Renas REM-C4 Tam Otomatik Silindirik etiketleme Makinası; Özellikle hassas etiketleme işlemlerinizi sorunsuz olarak gerçekleştirmek için tasarlanmıştır.  Gerek Kullanım kolaylığı, gerekse fonksiyonel ve ayarlanabilir olması nedeniyle, şişe, kavanoz, teneke gibi birçok farklı ambalajı tek makina ile dakikalar içerisinde ayar değiştirerek etiketleyebilirsiniz.

Renas REM-C4 Tam Otomatik Silindirik etiketleme Makinası; 15 Farklı açık ve pozisyon ayarına sahiptir, farklı etiket ve şişe türlerini sorunsuz olarak etiketleyebilir. Makinamızın tüm ayar bölümlerinin kullanımı sonderece kolay ve kullanıcı dostudur. REM-C4'ü kullanabilmek için makinacı olmanız gerekmez.. Ayrıca, gerek sıvama ayarları, gerekse etiket ayarları sayesinde standart makina ile 80 ml lik şişe ile 2000 ml arasındaki ürünlerde rahatlıkla çalışabilirsiniz.. 
 

Renas REM-C4 Tam Otomatik Silindirik etiketleme Makinasının Servo sistem step motorlu tahrik grubu ve fiber sensörlerden oluşan sensör grubu sayesinde, makinamız herzaman aynı noktaya hassas pozisyonlama yaparak, standart ve hep aynı karakterde etiketleme yapar. 
 

Renas REM-C4 Tam Otomatik Silindirik etiketleme Makinasını Emsallerinde ayıran en büyük özelliklerinden biriside , standart olarak sunduğumuz, elastomer süngerden ve polimer sıvama konveyöründen oluşan sıvama sistemidir. özellikle tam sarım gerektiren etiketlerinizde, minimetrik pozisyonlama yaparak, etiketin çapraz veya yamuk yapışmasını engeller. Ayrıca sıvama konveyörünü tahriklendiren, endüktif motor diğer tüm konveyör grupları gibi hız ayarına sahiptir. 
 

Renas REM-C4 Tam Otomatik Silindirik etiketleme Makinası; Kendi tasarımımız olan etiket çıkartma modülünü kullanmaktadır. Etiket çıkartma modülünün kontrolü de tamamen, ana kontrol panosunda bulunan PLC tarafından yapılmaktadır. Bu özellik sayesinde tüm sistem birbirine uyumlu olarak çalışır, etiket çıkartma modülünün tüm ayarları kolay kullanım menüsüne sahip, dokunmatik operatör panelinden yapılabilmektedir.
 

 

 

Renas REM-C4 Tam Otomatik Silindirik etiketleme Makinası; Çok fonksiyonel bir kullanım menüsüne sahiptir. Kolay kullanım menüsüne sahip dokunmatik operatör panelinden ulaşabileceğiniz manuel çalıştırma menüsü sayesinde, sıvama, etiket verme v.b. üniteleri manuel olarak çalıştırıp, ambalajınıza göre yapılması gereken fiziksel ayarları kısa sürede yapabilirsiniz. Ayrıca, yine manuel çalıştırma menüsünden ulaşabileceğiniz manuel etiket sürme özelliği sayesinde, hiç bir parçayı sökmeden sadece etiketi akış yoluna oturtup, ekrandan bir tuşa dokunarak takabilirsiniz. 

 

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi
Tamam
TelcisanKapat