Markatescilim

Tarih Kodlama Makinası 3 Satır (İthal Ürün)

7
yıl
Renas Makina ve Otomasyon Sistemleri
Türkiye / İstanbul / üsküdar
Ünalan Mah. İsmetpaşa Cad. Polat İş Merkezi No:3/5 Üsküdar / İstanbul
İlan Kodu :M-376975
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :475 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiRenas Makina
Model :DY-8
Üretim Yılı :2020
Görüntülenme :1167
Güncellenme Tarihi :03 Nis 2020
İlan Açıklaması

Renas RDY-8 Manuel tarih kodlama makinası  ile artık Pahalı ve sorunlu kodlama sistemlerini unutun..  Birçok ambalaj çeşidinize, inkjet kodlama makinalarına göre 8 kat daha hesaplı olarak kodlama Yapabileceğiniz bir tarih kodlama makinasıdır. Yüksek bakım maliyetleri gerektirmeden, Üretim tarihi( URT), Son kullanma tarihi (SKT), Parti numarası (PRT), ağırlık, kilo, ürün çeşidi, fiyat gibi bilgileri kodlayabilirsiniz.

 

Renas RDY-8 Manuel tarih kodlama makinası Hot foil Sıcak transfer teknolojisi ile ribon şeritte bulunan karbonu ambalajınızın üzerine işler, +90 dereceye kadar asla silinmez, özellikle laklı ve selefonlu alanlarda da rahatlıkla Tarih kodlama yapabilirsiniz. 


 ayrıca Renas RDY-8 Manuel Tarih Kodlama Makinası ile;

 • baskılı/baskısız Karton, oluklu mukavva üzerine
 • Naylon,PET, PVC,PP,PE vb. malzemelerden üretilmiş poşetlere,
 • Dublex, monoplex, triplex ve laminasyonlu folyolara,
 • alüminyum folyolara
 • kuşe, sedefli, selefonlu etiket çeşitlerine,
 • ince pet yoğurt kapaklarına 

  ve daha birçok ambalaj çeşidine de rahatlıkla Tarih kodlama yapabilirsiniz. Renas RDY-8 Manuel Tarih Kodlama Makinası nın kodlama kalitesi çok iyidir, görsel açıdan inkjet makinalarda yada matbağa da basılmış hissi verir. 

Ayrıca Renas RDY-08 Maunel Tarih Kodlama Makinası ile ; 

karton, kuşe, PET, PVC, PP, Triplex malzemeler, PE karışımları, monplex, dublex,  ambalajlara da baskı yapabilirsiniz.

 

Renas RDY-8 Manuel tarih kodlama makinası sadece 2,5 kg ağırlığındadır ve 18cm2 yer kaplar, çalıştırabilmek için standart 220V/50 Hz elektrik yeterlidir. Bu sayede Manuel Tarih Kodlama Makinası nı fabrikanızın yada atölyenizin çeşitli yerlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

 

Renas RDY-8 Manuel tarih kodlama makinasının kodlama maliyetleri çok düşüktür 30 mm genişlik X 150 metre uzunluğundaki yine firmamızdan çok uygun fiyatlara temin edebileceğiniz ribonu ile  3 satırda 8000 2 satırda ise 12000 adet tarih kodlama yapabilirsiniz. 

 

Renas RDY-8 Manuel tarih kodlama makinası maksimum her satırda 14 karakter ile, randımanlı olarak 12 karakter ile çalışır. Toplamda 3 satır kodlama yapan Tarih Kodlama makinamızda toplamda 42, randımanlı olarak 36 karakter kodlayabilirsiniz.  Manuel Tarih kodlama Makinası ile birlikte yeterli miktarda (0,1,2,3,4,5,6,7,8,9, nokta, iki nokta üst üste) karakterleri ile  URT, SKT ve PRT harfleri ücretsiz olarak verilmektedir. Ayrıca diğer harf ve karakter ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Bir çok harf ve karakter firmamızda stoklu olarak bulunmaktadır. 

 

Örnek kodlama:

URT: 27.11.2015
SKT: 27.11.2018
PRT: 45544

Tarih kodlama Makinamız 1 yıl boyunca Fabrikasyon hatalara karşı garantilidir.Renas RDY-8 Manuel tarih kodlama makinası firmamızın tüm yedek parçalarını yüksek stokla çalıştığı ürünlerimizden birisidir. Hesaplı yedek parça maliyetleri ile RDY-8 Manuel tarih kodlama makinası

 Uzun Yıllar işletmenize sorunsuz olarak hizmet eder. 

 

Renas RDY-8 Manuel tarih kodlama makinası Kullanım Şekli ile ilgili Kısa ipuçları:

 

 • Kalınlığı 5 mm' yi geçmemek kaidesi ile, Manuel Tarih Kodlama Makinası ile, karton kutu, mukavva kutu gibi ürünlerinizi, matbağa dan geldiği şekilde, yani katlı olarak Kodlayaiblirsiniz. 
 • Renas RDY-8 Manuel tarih kodlama makinası birçok poşet çeşidinde rahatlıkla çalışabilmesine rağmen, her poşet çeşidinde Tarih kodlama işleminin farklı ısılarda gerçekleşebileceğini unutmayınız, birkaç denemeden sonra, Tarih kodlama makinamızın sizin poşetinize hangi derecede randımanlı tarih kodlama işlemini yaptığını deneyiniz ve not alınız. Daha sonra ki tarih kodlama işlemleriniz de tarih kodlama klişesinin çalışma derecesini tarih kodlama denemeleri ile tecrübe ettiğiniz dereceye getirmeniz yeterlidir. 
 • Renas RDY-8 Manuel tarih kodlama makinası Aslında rahatlıkla yoğurt kapakları, kaymak kapaklarını kodlayabilecek özelliktedir. Ancak kodlama yapacağınız yüzeyin yüksek ve düz olmaması tarih kodlama işlemine engel teşkil etmektedir. Firmamızdan, ücrete tabi olmak kaidesi ile, Tarih Kodlama Makinası nın kodlama bölününde kapağınıza uygun bir kanalın açılmasını talep edebilirsiniz. Bu sayede, Yoğurt, kaymak v.b. ürünlerin konulduğu kaselerin üzerlerine de yine sonderece hesaplı olarak tarih kodlama yapabilirsiniz. 
 • Renas RDY-8 Manuel tarih kodlama makinasını firmamızın satışını yaptığı kaliteli ve hesaplı tarih kodlama ribonları ile kullanmanızı tavsiye ederiz. Tarih kodlama Ribonlarımızın fiyatları, piyasa şartlarına göre sonderece hesaplıdır. Ribon kalitesi, Tarih Kodlama makinanızın, harflerinin kullanım ömrünü etkilemekedir.

 

 

Makina Teknik Özellikleri

Tip

                  RDY-8 Manuel Tarih Kodlama Makinası

Model      

 

Güç Tüketimi  0,4 Kw
Ribon Genişliği  25 - 30 cm
Sıcaklık  0-300 ℃
Menşei Çin
Kodlama Kapasitesi 3 Satır  42 Karakter

 

FİYATLARIMIZDA +KDV UYGULANMAKTADIR

Garanti UltrasonikKapat
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi
Tamam