Markatescilim

Satılık Sarkaç Toplu Değirmen 2 Yıl Garanti Stoktan Teslim

8
yıl
GENERAL TAŞ KIRMA MAK.OTOM SAN TİC LTD ŞTİ
Türkiye / İzmir / TORBALI
Yazıbaşı Sanayi Bölgesi Balkan Caddesi Yazıbaşı-Torbalı-İzmir
İlan Kodu :M-376876
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :500.000 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiGeneral Makina
Model :Sarkaç Toplu Değirmen
Üretim Yılı :2020
Görüntülenme :608
Güncellenme Tarihi :21 May 2020
İlan Açıklaması
Sarkaç Toplu Değirmen
General&Hafa Sarkaç toplu değirmen tasarımı konusunda sahip olduğumuz deneyimler sürekli olarak yenilenmekte ve bu süreç tasarımlarımıza yansıtılmaktadır. General&Hafa Sarkaç Toplu  değirmenleri  çok geniş endüstriyel alanlarda kullanılmaktadır. Yapı, kimyasal maddeler, kimyasal gübre üretimi, metellurji, maden, seramik, çelik, termal enerji, tuğla ve kiremit , kömür endüstrisi gibi. Nem oranı % 6 nın altında olan, patlamayan ve alev almayan tüm ürünleri öğütebilir. Öğütebileceği binlerce malzeme çeşiti vardır. Tipik olarak; çimento, kuvars, feldispat, alçıtaşı, kireçtaşı, dolomit, grafit, florit, fosfat cevheri, ferro manganez, kömür, cüruf, granit, mermer, barit, seramik ve cam gibi.
 
Sarkaç toplu değirmenlerde en sık karşılaşılan sıkıntı sarkaç topların arızalanarak işlevini yerine getirememesidir. Sarkaç top yağlama ve toz sızdırmazlık sistemine getirdiğimiz yenilikler sayesinde güvenilir ve düşük bakım maliyetine sahip üretim yapılabilmektedir. Değirmen ana yataklama sistemi toz sızdırmaz olarak tasarlanmaktadır. Sistem kullanım talimatlarına uygun işletildiği takdirde 25 yılın üzerinde hizmet verebilecek şekilde tasarlanmıştır.
 
Değirmenlere tümleşik olarak dinamik ayırıcı yerleştirilmektedir. Öğütülen malzemenin tane boyutu bu sayede sınırlandırılarak tek seferde istenen malzeme inceliği elde edilebilmektedir. Farklı malzeme özelliklerine ve talep edilen tane boyut analizine göre farklı dinamik ayırıcı tasarımları mevcuttur. İşlem süreci için en uygun tasarım tarafımızca seçilir. Ayırıcılar standart kaçak parçacık önleme sistemi ile donatılmıştır.
 
GMHFs serisi değirmenler şu temel bileşenlerden oluşmaktadır;
 
- Besleme Birimi: Küçük taneli yığın malzemenin sorunsuz şekilde beslenebilmesi için özel olarak tasarlanmıştır.
 
- Tahrik Birimi: Ana motor, şanzıman ve kaplinlerin yer aldığı kısımdır. Kaplin tasarımı ve imalatı firmamıza aittir.
 
- Ana Gövde: Öğütme işleminin gerçekleştiği kısımdır. Hava girişi ve dağıtımı burada gerçekleşir.
 
- Dinamik Ayırıcı: Tanecik boyutunun sınıflandırıldığı kısımdır. Ayarlanabilir rotor devri ile tek seferde istenilen malzeme inceliğine ulaşılır.
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz 
0(232) 853 72 10-11
0(543) 382 35 35
www.general makına.com.tr 
Garanti UltrasonikKapat
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi
Tamam