Markatescilim

Roland Egx 400 Cnc Gravür

Asaf Özalp
Türkiye / Antalya / konyaaltı altınkum
Altınkum Mahallesı Anadolu Caddesi Konyaaltı Antalya
İlan Kodu :M-375316
İlan Türü :Satılık - İkinci El
Fiyat :25.000 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiRoland
Model :Egx 400
Üretim Yılı :2007
Görüntülenme :255
Güncellenme Tarihi :06 Ara 2018
İlan Açıklaması

Az kullanılmış bir makinedir. projede kullanım amaçlı alınmıştır. proje bittiği icin satilmaktadir

En Modern Gravür Teknolojisi

Roland Yüksek Hızlı Gravür Makinası (HSE) şaşırtıcı hızı ve kalitesini servo motorlara ve İleri Besleme Prosesine(FFP)borçludur. Servo motorlar, hızlı ve pürüzsüz gravür için servo motorlar bol miktarda tork oluşturur; FFP “ileri bak” teknolojisi daha iyi hassaslık ve enerji verimliliği için takım yolunu önceden belirler.

EGX-400 CNC gravür geniş çeşitlilikteki malzemeleri işlemeyi veya yazmayı kolaylaştırır ve hızlandırır. Ahşap, üretan köpüğü, plastik, akrilik ve pirinç, alüminyum gibi hafif metalleri içeren geniş çeşitlilikteki malzemeleri gravürleyebilmek için mil hızı 8,000 ve 30,000 rpm arasında değişebilir.

EGX-Pro gravür makineleri bir X kızağı rayı ve daha geniş işaretler adına uzun tabloları yerleştirmek için boşluk sağlayan düz tezgah sistemini kullanır. Opsiyonel merkez mengene gravür malzemesini hızlıca bağlar.

Uzaktan Kontrol

Makineden de kullanılabilen portatif kontrol paneli, güvenli bir alandan işi durdurabilme veya başlatabilmenize olanak tanır. Mil hızını değiştirmek ve ayarları menüden seçebilmek için bir jog dial’e sahiptir.

TelcisanKapat