Markatescilim

Ttm Makine Yerli Yuvarlak Örme Makinaları!!!

Tesmak makine
Türkiye / Niğde / Merkez
Niğde Osb 6. Cadde No 7
İlan Kodu :M-373965
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :25.000 $
Üretim Tipi :
Görüntülenme :687
Güncellenme Tarihi :29 Kas 2017
İlan Açıklaması

AÇIKEN VE TÜP YUVARLAK ÖRME MAKİNASI !!!

makinelerimiz bir kapağa 4 sıraya kadar ilmek, askı ve iptal iğne çeliklerini sıralamak suretiyle çeşitli kumaş yapıları oluşturmaya imkan vermektedir.

Tüm Makinelerimiz 9" Pus'tan 60" Pus'a kadar üretilmektedir.

 

Günümüz teknolojisi en üst seviyede tutulan çalışma alanında uzman kadro ve teknik personele sahip olan TTM; Ar-ge, üretim ve satışı bir bütün olarak birleştiren, profesyonel bir işletme olarak gelişmiştir. Ar-ge bölümünde yuvarlak örgü makinesinin dizaynları CAD ortamında 3 boyutlu olarak tasarlanır.
Fabrika; bilgisayarlı tezgâhlar, bilgisayarlı dik ve yatay işleme merkezleri, cnc çap tornası, freze makinesi, taşlama ve kumlama makineleri, yüksek teknolojiye sahip fırın boya makineleri ile donatılmıştır. Piyasada kullanılan yuvarlak örgü makineleri incelenerek müşterinin istek ve beklentileri doğrultusunda, kullanımı kolay, yüksek üretim hızı ve kalitesine sahip makineler tasarlanarak imal edilmektedir. İmalatları yapılan makineler kullanıcıya enerji tasarrufu sağlayarak işletme giderlerini azaltmaktadır. Kullanılan plc dokunmatik ekran sayesinde makinenin kullanım kolaylığı, örülen kumaşın kalitesi, kumaş gerginliğinin istenilen düzeyde makineyi durdurmadan ayarlanabilirliği sağlanmıştır. Makinenin 24 saat boyunca yaptığı işler kontrol edilebilir. Makinenin yüksek hızlarda güvenli olarak çalışabilmesi, yüksek hızlarda kumaş kalitesinin değişmemesi sağlanmıştır.
TTM, üretimi yaptığı makinelerin kullanıcıya, yedek parça kolaylığı, hızlı ve güvenli servis güvencesi sağlamaktadır. İşlevselliği, istikrarı, hız ve dayanıklılığıyla uluslararası bir seviyeye ulaşmış TTM yuvarlak örgü makinesi hem yurtiçi hem yurt dışı pazarlarda satılmaktadır.

 

 

Benzer Ürünler
Markatescilim
ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat