Markatescilim

Agromel makinaları son sistem hazır hemen teslim 90 lık , 100 lük, 120 lik, 140 lık vb..

8
yıl
Öncel Makina
Türkiye / İstanbul / bayrampaşa
Vatan Mah.Çelik Sitesi Akın Sk.No:21 Bayrampaşa/İSTANBUL
İlan Kodu :M-372899
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :Fiyat Sor
Üretim Tipi :Marka
Görüntülenme :1814
Güncellenme Tarihi :11 Ağu 2022
İlan Açıklaması

Bizimle irtibat Kurmadan AGROMEL MAKİNASI ALMAYIN

FİYAT 100 LÜk Agromel Makinası İçin Verilmiştir , Daha Düşük Ve yüksek Makinalar için Lütfen Fiyat Alınız

MEHMET ALİ ÖNCEL

0 532 567 05 76

0 212 613 59 43

Agromel makinalarımız son sistem sıvı yağlı yapıyor ve volantları büyük yapmaktayız ve elektrik az enerji kaybı olduğu için fatura az gelmektedir. Devamlı hazıra makina yapıp hemen teslim ediyoruz.

Agromel makinaları rotor üzerinde bulunmakta olan döner bıçakları ve kazan gövdesindeki sabit bıçaklar sayesinde oluşmuş friksiyon yardımıyla nemli malzemeleri kurutmaktadır. Plastiğin türü veya durumu agromel makinası için çok önemli değildir. Plastiğin her çeşitini kolaylıkla işlemektedir.. Agromel makinası yıkama hatlarında yıkanan plastiklerin uygun makinelerde sıkıldıktan sonra kurutulması ve extrüzyona hazırlanmasında ve kuru malzemelerde ise extrüzyon öncesinde kırılma ve boyut küçültme işlemlerinde kullanılmaktadır. Agromel makinesi, parçalama ve kurutma görevlerinde rol oynar. Plastik madde, agromel içine aktarılır. Yüksek süratte dönen balta üzerindeki döner bıçak ve sabit bıçaklar sayesinde sürtünmeden dolayı plastik üzerindeki nemi buharlaştırıp, ürün ısıtılır ve kurutulur.

Firmamız Hakkında

1976 tarihde Bayram Öncel tarafından kurulan Öncel Agromel Makinalarıhızla ilerleyerek oğulları Mehmet Ali Öncel ve Ramazan Öncel ile birlikte makine ve inşaat sektöründe bulunmaktadırlar. Firmamız kuruluşundan bugüne kadar kaliteden ödün vermemiş olup, üretmiş olduğu ürünlerde kalite politikasıyla, agromel makinası ve plastik kırma makinalarında arıza sorunlarını ve servis bakım işlemlerini en asgariye indirgemiştir. Kaliteli üretim yaparak müşterisini memnun etmeyi kendine ilke edinmiştir. Firmamız 40'lık agromel makinası, 60'lık agromel makinası, 80'lik agromel makinası, 100'lük agromel makinası, 120'lik agromel makinası üretimi yapmaktadır. Firmamız üretmiş olduğu tüm makinelerde müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedeflemektedir.

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi
Tamam
TelcisanKapat