Plastik Enjeksiyon Kalıp Soğutma Chiller Tesisat Kurulumu Ve Otomasyon Garantili

İlan Bilgileri
İlan Kodu :M-372447
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :10.000 TL
Üretim Tipi :Özel Üretim
ÜreticiOdc Grup
Görüntülenme :119
Güncellenme Tarihi :21 Şub 2018
İlan Açıklaması

ODC MODULER COMPACT;Özellikle plastik ve imalat sektöründe fabrikaların hızlı fakat hesapsız büyümeleri göz önüne alınarak fabrika içi kullanım alanlarından da tasarruf etmek amacıyla uygun ebatlarda özel imal edilen konteynerin içine veya fabrikada gösterilen uygun yere göre soğutma sistemi,otomasyon sistemi ve su filtrasyon sistemi montaj ediliyor.Soğutma cihazları eğer mümkün ise konteyner üzerine veya çelik konstrüksiyon üzerine yerleştiriliyor.

Su tesisatı boruları demir olacak ise ;bağlantılarının tamamının flanşlı yapılması ile olası yeni enjeksiyon alımlarında ve yük artışlarında mevcut tesisata eklenebilirliğini sağlıyor.Herhangi bir taşınma anında ise kolay sökülmesini ve modüler biçimde yeni fabrikaya taşınıp kolay montaj edilmesine olanak veriyor. PVC ve HDPE boru olarak da firmamız uygulamalar yapıyor.

Fabrikanızda yapılan hesaplamalar neticesi hidrolik yağ soğutma ve kalıp soğutma devreleri için ayrı ayrı veya aynı soğutma devreleri ile farklı sıcaklıklar ve farklı basınç devrelerinde otomasyon kontrollü yapılıyor.Ayrıca hali hazırda kullanmış olduğu ve yapılması düşünülen sisteme uygun şekilde çalışır durumda olan Chiller Soğutma Grubu,Soğutma Kulesi,Dry Cooler,Eşanjör,Pompa vs. cihazlarından faydalanılıyor.

Çalışan enjeksiyon cihazları,kalıpta çalışan göz sayıları,cycle çevrim süreleri ve basılan ürün sayıları görülebiliyorsunuz.

Sistem uzaktan bilgisayar,ipad ve cep telefonları ile 7/24 izlenebiliyor ve müdahale yapılabiliyor.

Firmanın Diğer Ürünleri
TelcisanKapat