Su Yumuşatma Sistemleri

İlan Bilgileri
İlan Kodu :M-372300
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :3.200 TL
Üretim Tipi :Özel Üretim
ÜreticiBora Endustriyel Su Arıtma Teknolojileril
Model :Brav-O-soft-5000
Üretim Yılı :2017
Görüntülenme :56
Güncellenme Tarihi :04 Eki 2017
İlan Açıklaması

TEK KOLONLU OTOMATİK YUMUŞATMA ÜNİTELERİ

 

Yumuşatma sistemleri ve reçine Suda bulunan çözünmüş Ca ve Mg iyonları sertliğe neden olur. İyon değişimi yöntemiyle suya sertlik veren bu iyonların alınması işlemine yumuşatma adı verilir.

Sert su, enerji sarfiyatını, temizlik maddesi kullanımını ve kimyasal maddelerin tüketimini arttırır. Ayrıca tesisatlarda, ısıtıcı cihazlarda, çamaşır, bulaşık, ütü gibi makinalarda, boya ve apre tesislerinde telafisi mümkün olmayan arıza oluşturur.

ASS serisi, bir adet reçine tankından oluşan yumuşatma üniteleridir. Rejenerasyon işlemi zamana, kullanılan su debisine veya çıkış suyu sertliğinin kontrolüne bağlı olarak gerçekleştirilecek şekilde dizayn edilebilir.

Tek reçine tankından oluşan ünitelerde, yumuşatma kapasitesi dolduğunda ünite rejenerasyona geçecek ve esnada sisteme gönderilen su yumuşatılmamış ham su olacaktır.

Yumuşatma ünitelerinde kullanılan tüm mineral ve ekipmanlar dünya gıda normlarına uygundur.

Yumuşatma sistemleri ve reçine Tek kolonlu otomatik yumuşatma üniteleri, fazla su tüketmeyen konutlar, ofisler, gece vardiyası olmayan fabrikalar, tekstil ve gıda endüstrisi, endüstriyel mutfaklar, soğutma sistemleri, temizlik şirketleri, sıcak su ve buhar kazanları, araç yıkama tesisleri ve oteller için uygundur.

KABİNLİ YUMUŞATMA ÜNİTELERİ

Kabinli ünitelerde tuz tankı ile reçine tankı aynı gövdede kombine edilmiştir. Tam otomatik rejenerasyon sistemli ünitelerdir.

Özellikle yer sorunu olan kullanıcılar ve apartman daireleri için ideal olan bu modellerimizde arıtım kapasitesi en fazla 3 m3/saat’e kadar çıkmaktadır.
TANDEM YUMUŞATMA SİSTEMLERİ

ASS D serisi, iki veya daha fazla reçine tankından oluşan yumuşatma üniteleridir. Rejenerasyon işlemi zamana, kullanılan su debisine veya çıkış suyu sertliğinin kontrolüne bağlı olarak gerçekleştirilecek şekilde dizayn edilebilir.

Yumuşatma ünitelerinde kullanılan tüm mineral ve ekipmanlar dünya gıda normlarına uygundur.

İki veya daha fazla reçine tankından oluşan ünitelerde kapasitesi dolup rejenerasyona geçen tankın yerine diğer tank veya tanklar devreye girer ve sisteme yumuşatılmış su vermeye devam eder. Bu sayede yumuşatma işlemi kesintisiz olarak devam ettirilmiş olur. Rejenerasyonu tamamlanan tank diğer tankın kapasitesi dolana kadar servise girmeye hazır olarak bekler.

Su sertliğinin yüksek ve tüketimin fazla olduğu veya 24 saat kesintisiz su ihtiyacı olan endüstriyel tesisler, hastaneler, oteller, ve fabrikalar gibi işletmelerde kullanılır.

1.
yıl
İlan Sahibi
Bora Endustriyel Su Arıtma Teknolojileri
Türkiye / İstanbul / Beylikdüzü
Yakuplu Mah. Hürriyet Bulvarı
19 Mayıs Cad. 120. Sok. No: 131 / 47
Plaza Yakuplu - Beylikdüzü - İstanbul
Sanal Mağaza Sahibi
Toplam İlan Sayısı5
TelcisanKapat