Markatescilim

3 Adet Baskı Makinesi , 1 Adet Transfer Pres Makinesi

Design Transfer Ahmet Gültekin
Türkiye / İstanbul / Bahçelievler
Hürriyet Mahallesi , Hürriyet Caddesi , Altın Sokak , Sarıçiçek İş Hani Kat 1 34191 Bahçelievler İstanbul
İlan Kodu :M-369719
İlan Türü :Satılık - 2. El
Fiyat :110.000 TL
Üretim Tipi :Özel Üretim
ÜreticiMimaki
Model :Jv33
Üretim Yılı :2012-2015
Görüntülenme :1560
Güncellenme Tarihi :05 Eki 2019
İlan Açıklaması

Merhabalar ,

Sektör değişikliği için bünyemizdeki makinelerimizi satışa çıkarttık. Elimizde 3 adet çalışır halde mimaki jv33 replika makineler var. Anakart ve menüsü tamamen mimaki jv33 ile aynıdır. Texprint ile uyumlu çalışır. Epson Dx5 kafaya sahip sorunsuz ve hatasız makinelerdir. Sublimasyon ve reklamcılık yani solvent olarakta kullanılabilir. Yaygın servis ağına sahiptir. Tüm parçaları piyasada bulunur. Makinelerin ithalatını kendimiz yaptık tüm belgeleri eksiksizdir. Yanında texprint 14 , yedek motorlar , dumperlar , yedek kartuşlar , makineleri çalıştıracak yüksek performanslı bilgisayar da verilecektir.


Ayrıca elimizde mevcut 180 cm baskı alanına sahip metraj transfer baskı presside mevcuttur. Uzak doğudan temin ettik. Makinenin kasası Çinde üretildi. İçine elektronik aksamına kullanılan tüm parçaları biz belirledik. Tüm elektronik parçaları almanya menşeili "Schindler" markasına aittir. Dokunmatik ekranı ile kontrol sağlanıyor. Keçesi ortalama 2 sene daha sorunsuz baskı yapabilir. Otomatik keçe kontrolü , Kumaş keçe basınç ayarlayacı hava destekli , Ürün serinletme ve ikileme önleyici kumaş yolu , Hız kontrollü sarma aparatları , Buhar çıkışına izin veren kumaşa gaz bulaştırmayan tasarıma sahiptir. Elektrik kesintisi anında keçeyi tamburdan ayırmak için manuel kol. Herhangi bir acil durumda makinenin bir çok yerinde bulunan stop düğmeleri ile anında keçe tamburdan otomatik olarak tamamen ayrılır. Koruma kağıdı bağlanan kontrol rulosu , geri dönüşüm için sarma rulosu hava ile kontrol ediliyor. Kullanımı , bakımı veya onarımı gayet basit herşey yerli yerince düzenli şekilde ayarlandı. Dış aksam mekaniklerinde rulmanlar mevcut. Kağıt gergi ve kumaş gergi aparatları da mevcuttur.Yanında ayrıca bir motor kontrollü sargı makinesi de yaptırmıştık onuda vereceğiz. Yapılma amacı işinize engel olabilecek rulosu yamulmuş veya makineye giremeyecek kadar ezik , bozuk ruloya sahip olan kumaşları yeni bir ruloya sarabilmeniz içindir. Kalite kontrol için de kullanılabilir. İletişim için önceliğim cep telefonu numaram tüm sorularınızı bilgim dahilinde yanıtlayabilirim. Makinelerin ayrıntılı fotoğrafları veya videolarını dilerseniz gönderebilirim.

Garanti UltrasonikKapat
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi
Tamam